Skocz do zawartości

Łoże do silnika TowerPro BM2409-18T


Kolar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ze względu na chęć zrobienia drugiego samolotu potrzebuję łoże do silnika TowerPro BM2409-18T, kupiłem go w zestawie tutaj.

 

Myślałem o tym wcześniej i zaopatrzyłem się w dwa takie: http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=5663&osCsid=5155258fc2b0e3f38d4a3b4dffaeb8db

Jednak te są do serii 2408 i 2410 i mają za mały ten otwór :?

 

 

Więc gdzie dostanę łoże do tego konkretnego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie zamowisz w Hobby City tj tam gdzie kupiles silnik. Poszukaj w dziale brushless motors i pozniej w motors parts. Tam znajdziesz potrzebne loze.Tak mi sie wydaje bo pisze ze jest pod silniki serii 240*

Wiem, dokładnie te łoża mam tylko z polskiego sklepu i maja za mały otwór (8mm), nawet w komentarzach piszą, że nie pasuje do 2409 :( a innych takich łoży nie ma.

 

 

Podaj jaką mają średnicę.

Te zakupione przeze mnie mają średnice otworu 8mm, a ja potrzebuję 10mm, taki otwór jest do 2409 i też takie łoże otrzymałem w zestawie z HC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteście modelarzami? Czy tylko umiecie sie bawić styropianowymi zabawkami. Czy to naprawdę taki problem powiększyć otwór (wiertarką, pilnikiem, nożyczkami)? albo dorobić coś podobnego? Drugi dzień wałkujecie to. Faktycznie modelarski problem. Brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to naprawdę taki problem powiększyć otwór (wiertarką, pilnikiem, nożyczkami)?

Nożyczkami w metalu! :? Przy takiej robocie nożyczki trzeba by liczyć na dziesiątki.

 

Edit

 

Jeśli masz dostęp do tokarki ( frezarki CNC) lub tokarza to można takie łoże wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.