Skocz do zawartości

Dziewczyny w modelarstwie


JarekF

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym był kobietą, to po pierwszej stronie wypowiedzi pewnie bym nie miał siły czytać kolejnej. Sorry chłopaki, ale jak chcecie przyciągnąć panie na forum to trzeba stonować z seksistowskimi wypowiedziami o antenkach i innych takich.

Przyznam się że widok kobity z radiem w łapkach to dość egzotyczny widok, a szkoda. Pamiętam, jak kiedyś uprawiałem czynnie strzelectwo sportowe. U nas na strzelnicy tylko jedna była kobietka i dawała sobie dobrze radę. Tak sobie myślę trochę, że męskie ego obawia się kobiecej dominacji. Poza tym modelarstwo jest hermetycznym hobby, gdzie nowi często są witani z radziecką gościnnością ;) Niestety tak to już jest w naszym społeczeństwie, że jeżeli chodzi o dziedziny techniczne, to laikom tłumaczy się zawsze tak aby nie zrozumieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Niestety tak to już jest w naszym społeczeństwie, że jeżeli chodzi o dziedziny techniczne, to laikom tłumaczy się zawsze tak aby nie zrozumieli.

I tu mam poważne wątpliwości...To głównie zależy od charakteru/kultury osobistej.

Wymądrza się dupek, który mało wie i szczęśliwy, że znalazł głupszego od siebie, więc dowartościowuje się; stąd te "apki"-srapki i cały ten szpanerski slang :evil:

 

Panie mają niezły refleks, są uparte i cierpliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do nie dawna koleżankę , którą udało mi się wciągnąć w to , ale zapomniałem jej wspomnieć że pierwsze się wyłącza odbiornik z silnikiem a potem nadajnik . I przeszła błyskawiczną operację plastyczną , i to BEZPŁATNIE . Nie no na serio, trochę jej ręke poharatało i coś nie wierze że po tym znowu uda mi się ją namówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyśl co by było, gdy ciebie koleżanka namówiła na szydełkowanie... :shock: Wiesz jakie rany zadaje szydło numer 0? :twisted: :mrgreen:

 

A tak poważnie, myślę że to ma związek bardziej ze ukrytą presją społeczną.

Kobieta zajmująca się męskimi sprawami MUSI być dziwna. Podobnie jak każdy facet, który przyzna się, że lubi robótki na drutach i rozróżnia rodzaje moheru, z miejsca staje zaszufladkowany.

Bo pewne rzeczy po prostu "nie wypadają". A jeżeli ktoś się nimi zajmuje, to od razu zostaje społecznie "naznaczony".

I dla wielu osób to właśnie jest barierą, a nie "specyfika" hobby.

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że jakiś Łukasz/Andrzej/Michał tak naprawdę ma na imię nieco inaczej, a na awatarze widnieje brat/kolega/sąsiad. :wink:

Tylko tak po prostu jest "wygodniej" niż robić coming out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Panowie. Nie róbcie sobie jaj z płci pięknej. Bo założeniem tego tematu miało być przyciągnięcie dziewcząt na to forum. A tego typu komentarzami raczej się to nie uda.

Moderator Janosik wystąp! Teraz masz okazje się wykazać, (jako moderator) posprzątaj co nabałaganiłeś.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

A w temacie:

Moja narzeczona próbowała się zabrać za modelarstwo. Ale coś model odłogiem leży. Ani chybi zapał straciła.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ja tam kobiecego modelarstwa lubie tylko przelatywanie ..... oczywiśce modelem na niskich wysokościach. :) Niestety moja żona jakoś nie bardzo garnie się do modelarstwa choć jeden model udało się jej zrobić i prawie ulotnić (nasza córeczka która przędzej czy później sama się ulotni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. A po co wam kobity w modelarstwie.. ? Ja to jestem szczęśliwy jak z sąsiadem sobie we dwóch jedziemy polatać. Kobiety do czego innego są potrzebne.. ale do modelarstwa..ostatnie miejsce gdzie bym chciał jakąś kobietę widzieć.. ufff..

 

Po roku przerwy znowu latam.. jakie to cudowne uczucie :) :) :) No i nie zapomniałem wiele..

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.