Skocz do zawartości

Powrót Turnigy 9x


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

dzinksu powiedziałeś i ktoś sie czepia :)

 

 

Nie przejmuj się jak to się mówi " masz łeb i ch... to kombinuj " Robisz coś co przynosi Ci jakieś zyski , ktoś korzysta z Twoich usług może zarabiasz na tym coś grosza ja jestem i tak za tym abyś dalej robił to co robisz. Przynajmniej nie siedzisz i nie jęczysz że na nic kasy nie masz jak duża część społeczeństwa.

 

 

 

Tak Trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dzinksu powiedziałeś i ktoś sie czepia :)

Nie czepiam sie i nie neguję tego co robi,ale nie lubię jak ktoś pisze bzdury

nie biorąc żadnych opłat ani prowizji, jedynie pomagam załatwiać gwarancję u producenta

Filantrop?Dobry wujek?A za przesyłkę zapłacisz z własnej kieszeni?

Jakich zniżek? Bo chyba nie mówimy o zniżkach w HC które są żenujące dla kogoś kto dużo zamawia..

Jeżeli przy platynie na kwocie 114$ rabat wynosi 30$ to ja chętnie przyjmę bez żenady tą żenującą różnicę.

Ale wracając do tematu też czekam na aparaturkę z HK.Z waszych opinii wynika że jest lepiej niż się spodziewałem.Przyjdzie to zweryfikuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem napisać fullrespect. Temat klient-sprzedawca wymaga oddzielnego tematu. Ja tylko powiem, że coraz więcej osób zaczyna przekonywać się do "chińskiego" turnigy. Piszę chińskiego bo to tak na prawdę (99%) patent amerykanów, tak jak wiele innych urządzeń tej marki. Z resztą widać po jakości, że nie są to typowe chińczyki. Poza tym, biorąc np: regulatory Turnigy pod lupę, podzespoły, a właściwie mosfety, opatentowane są w stanach a robione w .. gdzieś na wschodzie. Mój drugi zakupiony w życiu regiel był właśnie firmy Turnigy (jakieś 4 lata temu). Do tej pory służy bez żadnych problemów.

 

Do przedmówcy: Gdzie ty widziałeś takie rabaty, bo na pewno nie w HK i już na pewno nie na silniki. Zdarzają się rabaty, ale nie takie. A przynajmniej ja takich nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty widziałeś takie rabaty, bo na pewno nie w HK i już na pewno nie na silniki. Zdarzają się rabaty, ale nie takie. A przynajmniej ja takich nie widziałem

A prosze bardzo

np. Ta malenka extra RTF normalna cena 136,95$ a majac platyne juz 59,35$

Czyli 77,6$ upustu !!!!!!!!!

Nie mow ze sprowadzasz same silniki , a upusty?, wiadomo ze nie sa takie same na kazdym towarze niemniej sa spore . Tez nie lubuie mydlenia oczu. Nie zrozum mnie zle, bo nie neguje ani nie ganie czy oceniam, ale trzymajmy sie faktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze HobbyCity zastrzega sobie aby nie chwalić się publicznie swoimi upustami...

Panowie więcej powagi - wciągacie się w niepotrzebne dyskusje.

 

Czy jest ktoś kto może coś konkretnego napisać o tej aparaturze, bo zastanawiam się nad jej kupnem i nie chciałbym brać jej na ślepo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto może coś konkretnego napisać o tej aparaturze, bo zastanawiam się nad jej kupnem i nie chciałbym brać jej na ślepo.

Nie ma co sie zastanawiac...lepszej w tej cenie nie znajdziesz i do dlugo jeszcze. To bardzo rozbudowana aparatura z bniezwykle intuicyjnym MENU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty widziałeś takie rabaty, bo na pewno nie w HK i już na pewno nie na silniki. Zdarzają się rabaty, ale nie takie. A przynajmniej ja takich nie widziałem

A prosze bardzo

np. Ta malenka extra RTF normalna cena 136,95$ a majac platyne juz 59,35$

Czyli 77,6$ upustu !!!!!!!!!

Nie mow ze sprowadzasz same silniki , a upusty?, wiadomo ze nie sa takie same na kazdym towarze niemniej sa spore . Tez nie lubuie mydlenia oczu. Nie zrozum mnie zle, bo nie neguje ani nie ganie czy oceniam, ale trzymajmy sie faktow.

niestety jesteś w błędzie hk ma gdzieś to ile u nich kupujesz platyna jest tylko ozdobą i jest to parodią wystarczy wejść na stronę bez logowania wybrać tą ekstre i chwile poczekać a pojawi się okno ze za 59 możesz kupić bez platyny i już od jakiegoś czasu się takie okna wyświetlają

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, nie każdy musi się znać na tym co sprzedaje. Weźmy np podmiejskie sklepiki w wawie czy poznaniu... no cóż, kiedy inni uczyli się o modelarstwie to oni czytali wyborczą.

A co do pakietu do TG9x to na 100% wchodzi rhino 2620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wszelkich statystyk, pakiety rhino powinny do mnie trafić za kilka dni, także zapraszam.

 

Rapier, a dla ciebie kolejna anegdotka. Parę dni temu napisał do mnie studenciak z Poznania. Jako że nie ma zielonego pojęcia o modelarstwie udał się do podmiejskiego sklepu o poradę (a buduje samolot z FPV i GPS na pokładzie). Chciał kupić aparaturę.. i zgadnij co mu pan doradził...Spectrum dx5. I teraz zagadka jak dla mnie, o czym myślał sprzedawca doradzając młodemu chłopaszkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.