Skocz do zawartości

Wyzwanie dla "pseudo kombaciarzy"


wdowi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wowa ja to popieram w 100% co napisałeś, ale z tym:

gwoli wyjaśnienia ,napisałem ten post dlatego ,że na forum kombaciarzy

Wowa

się nie zgodzę. Tutaj to jest kategoria na forum PFM. Prawdziwe forum kombaciarzy jest w innym miejscu w internecie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie zabrania "przypadkowym" posiadaczom MTB używania nazwy "rower górski" i nie nakazuje im bezwarunkowo startu w zawodach, naśmiewając się przy okazji że tylko jeżdżą dla przyjemności po polnych drogach - a taki jest wydźwięk niniejszego tematu.

No cóż.

 

Nadszedł taki czas że muszę przyznać, że się z Tobą zgadzam w 100% :!:

 

Latam kombatami, walczymy z kolegami w miarę możliwości. Na zawody nie jeździmy bo wszystkie są organizowane za daleko a kierowcy mają wiele spraw na głowie aby sobie urządzać takie wycieczki.

 

Ale już teraz zapraszam na V Podhalański RC Air Show w Nowym Targu podczas którego będzie chwila poświęcona walkom ESA.

Przyjedziesz czy WYMIĘKASZ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Wojtass_nt

 

Ja powiem tak. Zorganizuj zawody, wpisz je w kalendarz Aircombat a zdziwił byś się ile by osób przyjechało.

 

Na dzień dzisiejszy problem polega na tym, że jest mała liczba zawodów regionalnych. Nikt nie zmusza nikogo do jazdy 500km na zawody. Jeżeli jest was kilku, latacie i walczycie to dlaczego nie organizujecie zawodów? W wersji minimalnej wystarczy przewidzieć i zaplanować odbycie się takich zawodów, uzgodnić termin i wpisać je do kalendarza. Zawody organizowane są tak aby zbilansowały się koszty z wpisowego. Nie potrzeba pucharów, wystarczą zwykłe dyplomy wydrukowane na bloku technicznym i wypisane pisakiem. O ewentualne nagrody trzeba zabiegać u sponsorów, ale nawet jak ich nie będzie to nie szkodzi.

Jeżeli zwiększy się liczba zawodów to będzie można wybierać gdzie się pojedzie a gdzie nie.

 

Latam kombatami, walczymy z kolegami w miarę możliwości. Na zawody nie jeździmy

I to jest właśnie to do czego odnosi się ten post. Wiele osób lata a nowych ludzi na zawodach nie widać. Nie możesz przyjechać zrób zawody u siebie. Takie zawody wpisywane będą do Pucharu Polski czy to w spalinie czy ESA.

 

Do organizacji zawodów potrzeba trochę chęci i odrobinę czasu. Wiem bo jestem współorganizatorem zawodów Wrocławskich. Robimy 4 imprezy rocznie, 2x spalinę i 2x ESA. Chętne bym zobaczył jak ktoś w mojej okolicy organizuje zawody a ja nie muszę się sprężać żeby wszystko ogarnąć, tylko sobie spokojnie startuję.

 

No ale z podejściem typu: Nie jeżdżę bo za daleko i nie organizuję bo mi się nie chce czy nie mam chęci, nigdy nie będzie tak jak powinno. Cały urok kombata polega na rywalizacji, latanie w pojedynkę jest bez sensu. Natomiast jak wiemy z doświadczenia latanie w 2 czy 3 osoby jest bardzo urazowe, o wiele bardziej niż w 7 na raz w powietrzu.

 

Główny wydźwięk tego tematu ma być taki, żeby zwiększyła się liczba uczestników w zawodach, można to osiągnąć zwiększając liczbę zawodów lub zbierać się w 3 czy 4 osoby do jednego auta, zrzuta na paliwo i na zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj termin zawodów,my nie wymiękamy z przyjemnością powalczymy z wami.

 

31 lipca (sobota) około 15 będzie chwila dla ESA.

To ma być pokaz walki powietrznej, a w nagrodę oklaski widzów.

 

A i zapomniałem, że udział w imprezie jest płatny.

 

Wszelkie info tutaj http://www.rc.podhale.pl/info.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie bardzo wiedziałem w jakim temacie napisć,więc pisze tu

Koledzy KOMBACIARZE latający ESA ,biorący udział w zawodach lub nie !

Zapraszamy do Bełchatowa .

DO Bełchatowa

Bełchatowa

>>>>Dojazd<<<<<<<<

Zobaczcie prawdziwy kombat ,poczujcie zapach spalin,usłyszcie ryk silników.

Koledzy z Radomia przyjechali kiedyś do Poznania zobaczyć Mistrzostwa no i teraz sami startują(coraz lepiej).

Coś mi chyba odbiło ,ale jak na Mistrzostwach Polski nie było kibiców kombaciarzy tylko szybownicy i wedkarze to trochę żal.Z Ukraińcami przyjechali kawał drogi kibice a nasi kombaciarze internetowi co .Za daleko było do Starachowic?

Dobrze że organizatorzy zapewnili PR i trochę ludzi przyszło, bo byśmy się wstydzili przed zagranicznymi zawodnikami.

Do rzeczy .Żaden film który jest wychwalany i internecie,żaden Yutub czy vimeo nie odda tego co zobaczysz w 3D.Przestrzeń ,ruch akcja to jest kombat.

>>>>>>>>>>>>>>>ZAWODY <<<<<<<<<<<<<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.