Skocz do zawartości

Przestroga dla Pliotów FPV


Eski

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na ornitologii to się nie znał. To wrona (crown), a nie kruk (raven). :P

 

A bardziej poważnie, to normalne w sezonie lęgowym. Ptaki potrafią zaatakować każdego, kogo uznają za zagrożenie dla gniazda lub piskląt.

Szpaki potrafią nawet rzucić się na jastrzębia.. i odpędzić go. :wink:

 

Dlatego ci, którzy sarkają na leśników, wypędzajacych ich z łąk w maju i czerwcu, powinni się uspokoić. Leśnicy bronią naszych modeli, przed brutalnymi siłami natury. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły film.Ptaszysko zacięte bardzo :lol2: Tylko dziwna ta wrona jakaś-białe upierzenie pod spodem?Miałem podobne zdarzenie tylko z gołębiami.Wzięły sobie moje RWD za przewodnika i całe stado latało za mną.Właściciel gołębi nie mógł si nadziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madrian, :mrgreen: Hehehe bo to była pomroczność jasna a nie jasność pomroczna i to niekoniecznie od napojów-czasem zależy też co się pali :mrgreen: ...a tak na poważnie wydawało mi się że to takie lekko białawe upierzenie. A zdziwiony byłem ponieważ jeszcze takich wron nie widziałem po prostu-a wydawać by się mogło że człowiek już wiele w życiu widział. Wikipedia jednak szybko mnie naprostowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na moim osiedlu jest pomnik z dużym placem gdzie latamy Vaporem kolegi. Jak wzleci się wyżej niż 5-te piętro, to zaraz stado jerzyków latające między 10-cio piętrowymi blokami interesuje się nim . Ostro do niego podlatują by obadać co to jest. Efekt ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.