Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy mi sie tylko wydaje (wina zdjęcia) czy te kolorki są takie, jak by to określić... przygaszone :?:

Ten model to taka kupa że nawet kolory im nie wyszły :D ( ten model miał być w tonacji czerwony/pomarańczowy a wyszedł wyblakły róż ). Tak więc to raczej nie wina zdjęć...Z tego co widzę to całą resztę niestety będzie Paweł uzupełniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w takim razie pare fotek z budowy:

 

[...]

 

Tu za perfekcyjne zlozenie modelu naleza sie wielkie podziekownia Grzesiowi!:)

 

Wiecej fotek tutaj:

http://picasaweb.google.pl/bartoszek.paw/MXBudowa#

Weź nie przynudzaj bo jeszcze ktoś to kupi i będzie mieć problem :] !

 

Dawaj do sedna sprawy misiaczku :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z białej :)

Krzysiek pisz co jest nie tak z tym MX-em. Paweł zanim się wyprodukuje to jeszcze trochę mnie czasu :D

Model posiada krytyczne wady konstrukcyjne które doprowadzają do jego auto destrukcji z locie i tylko umiejętność latania pilota na nożu i lądowania z podejściem w tejże pozycji może uchronić od bardzo poważnych konsekwencji. Jeśli Paweł będzie mieć ochotę to rozwinie.

 

A szkoda bo model na prawdę fajny i fajnie latał ( Paweł pokaż filmy - są na prawdę fajne chociaż troszkę długie i nasi amazing 3D piloci powiedzą że krzywo chaotycznie itp. ale my mamy na nich... "olewkę" ).

 

PS. A co tam... zobaczcie Państwo jak to fajnie latało :

 

 

Filmy z modelem MX-S pilot : Alchemique, kamera : Jakuban :

 

 

 

Jak to u mnie i u Pawełka ( aka kuśtyk :D) nasze ulubione filmy czyli... z oblotów/pierwszych lotów więc prosimy o wyrozumiałość :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.