Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W sumie zwłoki wysyłam więc trumna! :)

 

Co do biegłego to wczoraj się widziałem i dostarczyłem skrzydła. Dziś powinienem miec jakis dokument. Niestety na podstawie samych oględzin nie da się napisac sprecyzowanej opinii. Ogólnie to biegły stwierdził że kraksa spowodowana jest błędnym przejściem rury w dzwigar ale bez rozcinania 2 skrzydła nie może nic więcej napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gotowy do wysyłki po rozpatrzeniu reklamacji ? czy gotowy do wysyłki z Czech tutaj na Twój koszt ?

 

Pogadaj z kims kto prowadzi dużą firme i ma podpisana umowe z kurierem lepiej odpalić za coś takiego 300zł niż 1700zł dać jako osoba fizyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niech najpierw zobaczy jak latasz i dopasuje konstrukcje do Twojego stylu latania :mrgreen:

Obawiam się, że Bynek czy tam Zbynek robi to do podstawowej akrobacji.

 

Dobrze, że będziesz miał ten model i tak to się skończyło, bo patrząc po filmach to ta Katana jest za mulasta dla Ciebie MX bardziej rasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.