Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie Bobowo koło Starogardu Gdańskiego.


marcin133

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał - nie pamiętam nazwiska ;D ale wiem że w "Skańskiej" pracuje - często z wami lata ??

Był w tą niedziele i latał. Jak często bywa - nie wiem bo chyba jest częściej niż ja :)

 

czy ten model w 2.29 min to T-34 Mentor? jak to się spisuje w locie?

Tak - więcej o tym modelu w tym temacie.

 

Jak lata? Myślę że całkowicie poprawnie jak na tej klasy model, nie zaskoczył mnie jakimś "dziwnym" zachowaniem czy tendencją do "czegoś" :) Majta trochę ogonem (nie ma większego wpływu na lot) jak mocniej wieje, może to przez ten pękaty kadłub? Przed obecnym sezonem jeszcze raz przerobiłem mechanizm chowanego przedniego kółka tak aby sprostał tej nieszczęsnej naszej trawie - teraz jest już to mechanizm niemal w pełni aluminiowy ale start jest przynajmniej bezstresowy i łatwy. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało w wątku do którego podałem wyżej link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.