Jump to content

Gdzie latacie???


Szczepen02

Recommended Posts

Mam pytanie jak w temacie... Otóż zaczeły się wakacje, a ja chciałbym codziennie latać, lecz nie mam zapewnionego transportu za Lublin. Znacie jakieś miejsca w Lublinie gdzie można polatać bez obawy, że się w kogoś/coś* przywali??? Żeby nie było, że ja chcę tylko brać a nie dawać to mówię- ja latam na stadionie Lublinianki (parkflayerami). Dużo miejsca, ładnie wystrzyżona trawka. Tylko jakieś większe kółka nałożyć i w górę! :)

Link to comment
Share on other sites

ja latam na rusałce na stadionie koziołka

wyganiają tylko podczas wrażych meczy a w wakacje jeszcze mi się nie zdarzyło, a nawet jak niemożna na boisku to zaraz obok jest "polana"

tylko że ta polana tak równa jak boisko nie jest więc tylko lądowanie na brzuszku wchodzi w rachubę

zapraszam do wspólnego latania :faja:

 

edit:

tak mi się przypomniało że czasami może się trafić grupka bachorów którą ciężko wygonić :roll:

no i jeszcze dużo osób wyprowadza tam psy więc czasami robi się gorąco gdy pies goni za samolotem a właściciel uspokoić go nie może

 

tam u ciebie na stadionie to spokojnie jest?

Link to comment
Share on other sites

zapraszam do wspólnego latania

Z chęcią :D Do boiska na rusałce też mam blisko :)

tam u ciebie na stadionie to spokojnie jest?

Narazie byłem tam tylko kilka razy jako że dopiero zaczynam latać... :oops: Jest tylko taki problem, że jak wieczorem (ok.20) idę latać to jest zamknięte, lecz nie problem przeskoczyć przez ogrodzenie :mrgreen: Co do spokoju, to jeszcze ani razu nikogo nie widziałem, tylko raz jakaś pani z dzieckiem mi się przyglądała 8) Może choć zmówimy się na wspólne latanie na PW? Bym się mógł coś trochę nauczyć... :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Odświeżę temat.

Chciałbym jeszcze w tym roku oblatać mojego Kastora. Próby już były i remont po próbach wykonany ;) , zatem model przygotowany do lotu. Jednakże bylem na tym boisku i kurcze wydaje mi się, że tam się może dość niebezpiecznie latać przy zupełnym braku doświadczenia. Byłem też popatrzeć takie treningowe boisko za stadionem Lublinianki - chyba i tam by dało rade polatać. Dlatego chętnie skorzystałbym z czyjejś pomocy przy pierwszych lotach i po próbował pod okiem kogoś doświadczonego.

A mój model wygląda tak:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jeśli ktoś byłby tak chętny i mógłby się za mną umówić na oblatanie modelu to byłbym chętny i wówczas proszę o kontakt na PW bądź GG: 8247726 :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.