Skocz do zawartości

SWARM - HobbyKing - tutaj zbieramy na zniżkę


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z tymi ciasteczkami to kombinują jak "koń pod górę".

Swego czasu od supportu dostałem informację, że w 1 koszyku może być 1 produkt w cenie SWARM :!:

 

Ale weryfikację robią po ciasteczkach, i teraz ciasteczko (właśnie sprawdziłem) nazwali

ASPSESSIONIDSAQASTTT :jupi:

 

Czyli kasujemy tylko ciastko o nazwie ASPSESSIONIDSAQASTTT z domeny www.hobbyking.com.

 

Procedura wygląda tak:

0. kasujesz ciastko ASPSESSIONIDSAQASTTT (tak dla pewności)

1. prokurujesz link, i wklejasz w przeglądarkę, oglądasz koszyk

2. kasujesz ciastko ASPSESSIONIDSAQASTTT

3. jak 1

4. jak 2

...

n-1. logujesz się i oglądasz koszyk

x. płacisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś tutaj nie rozumiem, robicie przecież zakupy w sklepie internetowym w którym pracują ludzie !

 

Poprzednim razem również poprosiłem o swarma i od razu dostałem instrukcję jak obejść klikanie, bardzo dziękuję qugar_ za dobre intencje, ale chyba nie tędy droga.

 

Co z tego że da się usunąć ciasteczka i jakoś wcisnąć do koszyka kilka produktów po promocyjnej cenie, pomimo że Ci z HK pozwalają na jeden. Przecież serwer nie odbiera zamówienia i nie pakuje tego w karton, by wysłać do Polski. Pakują to ludzie którzy znają ceny swoich produktów i którzy niedługo dojdą do wniosku że trzeba całkowicie tego swarma zlikwidować, bo tacy Polacy (i inni) chcą ich oskubać. Jak myślicie dlaczego wprowadzili ograniczenie że już tylko jeden produkt można kupić taniej.

 

Nie utrwalajmy poglądu, że cwany polak zawsze musi kombinować, jak dotknąć eksponatu w muzeum pomimo że ktoś dał napis "nie dotykać".

 

Osobiście zawsze pomogę jak tylko wyjdzie mi te cholerne klikanie, ale na razie poproszę jeszcze raz o dołączenie się do silniczka Turnigy Sk 35-30 / 1100 KV

 

http://www.hobbyking.com/SwarmSale.asp?id=190229

 

Poprzednie zamówienie anulowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego Adam_Max,

 

przeczytałem Twój post i lekkie zdziwienie mnie spotkało z powodu Twojej szczerości i niestety naiwności. Troszkę "wywołałeś mnie do tablicy".

 

po 1sze - NIGDZIE, nawet w supporcie HK nie ma ŻADNEGO regulaminu dotyczącego SWARMów - ja nie znalazłem, jak również nie otrzymałem od supportu

po 2gie - SWARM jest mechanizmem MARKETINGOWYM i to skutecznym - na wielu forach się o tym pisze

po 3cie - nie tylko Polacy mają problem z ciasteczkami, poczytaj zagraniczne fora

 

O tym, że w 1 zamówieniu można nabyć 1 produkt w cenie SWARM, napisałem ja - taką informację uzyskałem zgłaszając problem z działaniem mechanizmu SWARM. W HK wiedzą, że mechanizm jest kiepski, ale mają to gdzieś.

Mechanizm ma sporo błędów i jest mocno niedopracowany - spróbuj złożyć 2 zamówienia w ciągu 24h zawierające po 1 produkcie w cenie SWARM.

 

Z powyższego powodu (błędnie działający mechanizm oparty na ciasteczkach) zakupowicze zaczęli czyścić ciasteczka.

 

Na szczęście absolutnie nikt Cię nie zmusza do stosowania praktyk, które Twoim zdaniem są nieczyste. Kilka postów wcześniej napisałem, dlaczego zdecydowałem się upublicznić sposób "na skróty" - przeczytaj i wtedy możemy podjąć dyskusję czy coś jest dozwolone czy nie.

 

Nie mniej uważam, że jeśli ktoś prosi o wsparcie w skompletowaniu SWARM to nie wypada ignorować takiej prośby. W miarę możliwości sam staram się "klikać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego Adam_Max,

 

przeczytałem Twój post i lekkie zdziwienie mnie spotkało z powodu Twojej szczerości i niestety naiwności. Troszkę "wywołałeś mnie do tablicy".

 

po 1sze - NIGDZIE, nawet w supporcie HK nie ma ŻADNEGO regulaminu dotyczącego SWARMów - ja nie znalazłem, jak również nie otrzymałem od supportu

po 2gie - SWARM jest mechanizmem MARKETINGOWYM i to skutecznym - na wielu forach się o tym pisze

po 3cie - nie tylko Polacy mają problem z ciasteczkami, poczytaj zagraniczne fora

 

O tym, że w 1 zamówieniu można nabyć 1 produkt w cenie SWARM, napisałem ja - taką informację uzyskałem zgłaszając problem z działaniem mechanizmu SWARM. W HK wiedzą, że mechanizm jest kiepski, ale mają to gdzieś.

Mechanizm ma sporo błędów i jest mocno niedopracowany - spróbuj złożyć 2 zamówienia w ciągu 24h zawierające po 1 produkcie w cenie SWARM.

 

Z powyższego powodu (błędnie działający mechanizm oparty na ciasteczkach) zakupowicze zaczęli czyścić ciasteczka.

 

Na szczęście absolutnie nikt Cię nie zmusza do stosowania praktyk, które Twoim zdaniem są nieczyste. Kilka postów wcześniej napisałem, dlaczego zdecydowałem się upublicznić sposób "na skróty" - przeczytaj i wtedy możemy podjąć dyskusję czy coś jest dozwolone czy nie.

 

Nie mniej uważam, że jeśli ktoś prosi o wsparcie w skompletowaniu SWARM to nie wypada ignorować takiej prośby. W miarę możliwości sam staram się "klikać".

Nie jestem naiwny tylko uważam że szkoda by było stracić u takie fajne narzędzie jak swarm, bo czasem można zaoszczędzić nawet 50%. Myślę że skoro zdecydowali się ograniczać ilość "swarmow", to może niebawem zdecydują się na wyłączenie tej opcji zupełnie.

Co do regulaminu również mnie to zdziwiło i mineło pół roku nim zdecydowałem się złożyć pierwsze zamówienie, a to głównie poprzez szereg zastrzeżeń ktore mi się nie spodobały na ich stronie.

nie tylko Polacy mają problem z ciasteczkami, poczytaj zagraniczne fora

bo tacy Polacy (i inni) chcą ich oskubać

 

I jeszcze zapytam - czy muszę mieć jakieś zamowienie do końca zrealizowane, by móc się dołanczać do swarma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • temat został odpięty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.