Skocz do zawartości

SWARM - HobbyKing - tutaj zbieramy na zniżkę


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam już siły do tego swarmu ! O ile mogę dodać do koszyka to nabija mi normalną cenę choć w nawiasie pisze swarm. jakiś pomysł ?

też tak miałem tydzień temu. wnerwiłem sie i kupiłem bez swarmu

 

proszę spróbować jeszcze raz: http://www.hobbyking.com/SwarmSale.asp?id=118171

biorę tego więcej i przyda sie troche rabatu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mi wbija bez problemu :) Może problem tkwi w tym, że trzeba trochę kombinacji?

Należy poczekać aż będzie 6/6 potem wpisać swój email, kliknąć OK/Accept, wejść w email, kliknąć Verify i dopiero utworzy się nowa lista zakupów i tak z każdym przedmiotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyśku, spokojnie. Oni tak specjalnie zrobili żeby ludzie się wnerwiali i kupowali bez swarmu. Przeczytaj jeszcze raz ~4 posty od końca na stronie 38. Nie ma opcji, żeby nie działało!

Niestety mylisz się. Swarm raz działa, raz nie. Niezależnie od przeglądarki czy ciasteczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zajarzyłem o co w tym chodzi to już działa mi zawsze.

Trzeba mieć 2 maile. jednym zakładamy swarma a drugi używamy po wszyskim jak już swarm jest skompletowany. Są opisy na początku tego wątku.

Join'ujecie sami sobie z kilku maili to wam nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join'ujecie sami sobie z kilku maili to wam nie działa

:devil: . Proponuję zrobić to samo, dodasz produkty do koszyka bez nerwów i bez czekania na to, aż ktoś Ci kliknie.

 

Na gmailu i tak jak Dawid pisał na o2 działa, na wp przychodzi z opóźnieniem. Reszty nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został odpięty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.