Skocz do zawartości

SWARM - HobbyKing - tutaj zbieramy na zniżkę


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak musisz innego maila wpisać, ale trzeba pamiętać o czyszczeniu cookies po każdym zakupie bo zacznie dodawać po normalnych cenach, przynajmniej ja tak miałem, czyli po kolei: czyścisz cookies -> logujesz się na hobbyking -> klikasz link maila ->dajesz join z innym emailem -> najprawdopodobniej na innego emaila przyjdzie wiadomość z linkiem verify do hobbykinga klikasz go i powinno dodać do koszyka po cenie swarmu, dla następnych przedmiotów znowu czyścimy cookies logujemy się w hk klikamy że chcemy powrócić do poprzedniego koszyka, dajemy join innym emailem, odbieramy emaila z linkiem verify i już powinniśmy mieć 2 rzeczy w koszyku po cenie swarm. Ja tak dodawałem swoje przedmioty 2dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kliknąć sobie samemu dwa JOINy z jednego PC (na jeden przedmiot) gdy generujesz nowy kod SWARM dla przedmiotu,który chcesz kupić.

 

Kasując "ciasteczka" hobbyking.com w przeglądarce (ASPSESSIONIDCACSSACR, swarm) oraz mając pozostałe cztery adresy sami możemy sobie zrobić swarma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa!!! :D

 

Kasując "ciasteczka" hobbyking.com w przeglądarce (ASPSESSIONIDCACSSACR, swarm) oraz mając pozostałe cztery adresy sami możemy sobie zrobić swarma.

Tak też przed chwilą zrobiłem! :D

 

3.jeżeli chcesz kupić kolejny przedmiot to wyloguj się z Twojej poczty

4.zaloguj się na nowo na pocztę

Tutaj ja bym wprowadził małą poprawkę: nie trzeba wylogowywać się z poczty, wystarczy usunięcie ciasteczek ASPSESSIONIDCACSSACR, swarm przed dodaniem produktu do koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, co się dzieje. Z 8 linków smootnego tylko 5 maili przyszło do weryfikacji. Ze 3 wyskoczyły "code not valid". I tylko w jednym przypadku z tych, które się udały (chyba) po wklepaniu swojego majla wyskoczyło w nastepnym okienku że jest przyłaczonych 2z 6 i mam sprawdzić majla. Pozostałe były 1 z 6. Czy ta liczna zmienia się dopiero po zweryfikowaniu swojego majla?

Jak mozna sprawdzić, któego swarma dotyczy weryfikacja w mailu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został odpięty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.