Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy modelarze.

Nie znam się na tej tematyce (chodzi tylko o kwestię modelarstwa), ale mam małe pytanko: czy ktoś zajmuje się budową modeli okrętów podwodnych, tak jak Franz Muchitsch? Niestety,linków mimo poszukiwań nie znalazłem...

A pytam z ciekawości, może się coś tu rozkręci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hej, chodzi Ci o modele plywajace? Niemile by bylo straci taka lodz zaczepiajac o jakies korzenie wystajace z dna czy cos takiego:) Chyba tylko w basenie z czysta woda moznaby poplywac czyms takim. Mnie do lodek nie ciagnie ale moze sie ktos tutaj znajdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesują same U-Booty, a w "Modelarzu" 1/02 jest o w/w modelarzu z Austrii, który buduje takie okręty podwodne, które pływają pod wodą.

 

Ale głównie chodzi mi o to, aby to forum się jak najszybciej rozkręcało - tu napiszę to, tam napiszę to... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Masz foremke n askorupke jakiegoś ślizga pod silnilk 400 ?? chce sobei BL wstawić i pobawić się u siebie na stawie :)

 

 

Mam formy pod ślizgi F1V na spalinowe motory 15ccm...

 

:lol: Ale jakby zastosować ze 12 szt. silników klasy 400 to może..... :lol:

 

 

 

P.S. Na www.modelteam.pl możesz nawiązać kontakt z chłopakami budującymi pływające elektryczne MELEXY może oni będą coś mieli dla Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przeciez napisal ze kartonowiec....

 

 

Odnosnie tego tematu to jednym z ostatnich Przegladow Modelarskich widzialem artykul pt: "Techniki zanurzania okretow podwodnych"

Jesli Cie to Diakonie interesuje to poczytaj. Wprawdzie najpierw trzeba by miec jakis model zeby moc go zanurzyc ale jako ciekawostke mozna na to rzucic okiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co? Mam Ci zeskanować ten artykuł? Będziesz zanurzał tego "kartonowca? Pytam, bo wysłanie tego skanu to żaden problem /zaczynam w tej materii dochodzic do "perfidii"... :lol:/, tylko pytanie czy jest po co, bo co i kiedy będziesz zanurzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: łaszę się na zrobienie U-Boota RC, nie wiem czy zanurzającego się czy też nie, wszystko jak chyba się domyślacie, zależy od pieniążków! No niestety. Nawet jeśli coś we wakacje zarobię, to jest pewna szansa, że to co bym ewentualnie sobie zarobił, to bym czasem "zainwestował" w jakiś motorek... 8) (o ile dojdzie do zrobienia prawka, ale to już inny temat).

Sami więc widzicie...

Tymczasem udało mi się "wykombinować" zdjęcie:

f7ba63250be747e0.jpg

Prawda, że model nabiera kształtu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
, tylko że jest strasznie sterylny. Aż nienaturalnie.

Chcesz powiedzieć, że nie ma na nim bakterii? :roll: :wink:

 

Na zdjęciach tego zapewnie nie widać, ale tu i ówdzie trochę kleju za dużo się dało, najbardziej zaś widać Butapren, który "osiadł" na tych takich dodatkowych zbiornikach - "efekt rdzy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.