Skocz do zawartości

Odszedł na zawsze :(


Cimek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

[*][*]

 

Ktoś wie coś więcej?...

 

Edit. Chyba już znalazłem...

http://www.flickr.com/photos/przyladeknadziei/sets/72157623041229971/with/4255914083/

Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" realizuje ogólnopolską kampanię społeczną na rzecz budowy Kliniki Przylądek Nadziei, czyli nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu

Dołączona grafika

 

Leć, Piotrze, tam gdzie niebo zawsze błękitne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotra miałem przyjemność niestety spotkać tylko raz na zawodach w Łasku. Byłem pod wrażeniem nie tylko jego niespotykanych umiejętności w lataniu, ale także Jego samego jako człowieka. Niesamowicie uprzejmy, pogodny, skromny i wesoły chłopak. Zawsze gotowy do pomocy i dobrej rady. Na modelarstwie znał się na prawdę jak mało kto.

Najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich przyjaciół, których miał na prawdę wielu.

Będzie nam Cie brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.