Skocz do zawartości

Odszedł na zawsze :(


Cimek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

strata to dla nas wielka. Choć nie miałem możliwości poznać Piotrka, to wydaje mi się, że był wzorem pewnych postaw, których zdrowy człowiek z pewnością może nie uświadczyć. Opuścił także świat modelarski, w który również dużo włożył. Odszedł kolejny młody chłopak, kolejna osoba, która miała przed sobą jeszcze wiele..

Zapaliłem też świeczkę, taką prawdziwą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po wejściu na forum, widząc zmianę szaty graficznej przeszło mi przez myśl, że to może chodzić o Piotrka. Nie wiem dlaczego tak pomyślałem bo jeszcze kilkanaście dni temu czytałem jego posty. Miałem jednak to bardzo złe przeczucie ale szukając tej informacji łudziłem się, że może zdarzyła się kolejna katastrofa rządowa, bo nie oglądałem od kilku dni telewizji i mogło mnie coś ominąć... Wiem, że źle jest tak myśleć, bo przecież nie można powiedzieć, że mógł to być ktoś inny...

 

NIESTETY :(

 

Miszcza nigdy nie poznałem ale czytałem o nim artykuły i zawsze uważałem go za wzór człowieka, który godnie walczy z chorobą. Imponował mi niezłomnością ducha i tym, że w tak trudnej sytuacji potrafił mieć PASJĘ.

 

SMUTNO, że jednak nie wygrał tej walki. Nigdy nie zrozumiem DLACZEGO odchodzą tacy ludzie? Przecież on miał jeszcze tyle przed sobą! Setki niespełnionych marzeń... marzeń, które były już w zasięgu ręki, jak np. lot szybowcem...

 

NIESPRAWIEDLIWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.