Skocz do zawartości

Bezpieczeństwo lotów


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Diem czy ty aby nie przesadzasz z tymi filmami o krzyżu a może tym urażasz moje uczucia religijne. Jak widać od jakiegoś czasu modowie zaczeli za bardzo się udzielać się i wszczynają coraz częściej małe awantury i kłótnie

 

przykład:

Marek_spy vs kotecek

miq27 vs ktoś tam a temat o propanie

 

itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to kiedy ktoś sobie idzie, jedzie nie wiedząc że może się w niego coś wbić

A inna sprawa kiedy patrzysz na to i widzisz czy spada i możesz zareagować (1KG z 4 metrów)

 

No już wypowiadałem się w jednym wątku gdzie autor umieścił film jak lata ludziom nad głowami modelem, Ci w rewanżu mu po nim przejechali i ten zdziwiony co nimi kierowało. Dlatego nie dziwi mnie ta wypowiedź.

 

Wtedy już wspominałem że miałem okazję zobaczyć co może zrobić model kiedy się zderzy z człowiekiem. Przechodziłem z żoną na placu w centrum Gliwic, widzieliśmy jak młodzi ludzie bawią się modelami autek. Jak już ich minęliśmy jeden z chłopaków wjechał mojej małżonce prosto w kostkę. Pomimo że wiedzieliśmy, że się gonią tymi samochodami to przestaliśmy na nie zwracać uwagę, tym bardziej że to było obok 3 pasmowej ulicy, więc głośno. Nie my tylko ktoś inny wezwał Policję a ta karatkę bo żona sama chodzić nie mogła. No i skończyło sie na L4 i okresowym utykaniu.

 

Inny przykład - do dzisiaj mam na głowie bliznę po tym jak w wieku 10-12 lat dostałem w łeb moim własnym latawcem, któremu daleko było do kilograma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diem czy ty aby nie przesadzasz z tymi filmami o krzyżu a może tym urażasz moje uczucia religijne.

 

 

Nie myl religii z fanatyzmem, ale bardzo Cie przepraszam jesli urazilem:

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=g7q_SzHOzTc

 

 

ps. musze przemalowac sie na niebiesko by moc wyrażać swoje zdanie? Ja sie z nikim nie awanturuje :mrgreen:

 

 

 

 

Idziemy potańczyć?

Jak mnie pamięć nie myli to ty za niedługo masz imprezę :D

:

No, juz mam nawet pomysl na jedną zabawe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale idąc na koncert jedynie co może na mnie wpaść czy spaść to labo jakiś m dach, lampa, może krzesełko wyrwane przez niezadowolonego fana. Ale do cholery model w otwartymi śmigłami nie ma prawa latać nad moją głową

Może zrobisz listę rzeczy, których można używać na koncertach albo tych, których być na nich nie może? Np. nie wolno latać nad głowami zgromadzonych takimi rzeczami jak: (i tutaj wyliczanka) ;)

 

a i po pierwsze nie wyraziłem zgody na filmowanie mnie i upublicznianie mojego wizerunku a jak zapewnie wiecie taki działanie wymaga pisemnej zgody !!! a co tam dobrze że żyjecie w błogiej nieświadomości, zapewnie jest wam z tym lżej.

Ty za to żyjesz w jakimś wyimaginowanym i całkowicie odrealnionym świecie bo niczego takiego nie ma... Żadna zgoda nie jest wymagana w odniesieniu do imprez masowych czy innych zbiorowisk i tłumów.

 

 

widzę że znów ujawnili się najwięksi z największym piano-bijców :D. Dobrze że ta dyskusja jest tu :P .

Nie wiem ale jakoś często widzę Twój nick w wątkach z biciem piany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że znów ujawnili się najwięksi z największym piano-bijców :D. Dobrze że ta dyskusja jest tu :P .

Nie wiem ale jakoś często widzę Twój nick w wątkach z biciem piany.

 

bo pomógł mam już tak dużo że więcej nie potrzebuje, a i lubie się czasami z kimś podroczyć a to jest jak narazie moje najlpesze miejsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.