Skocz do zawartości

Bezpieczeństwo lotów


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

I weź tu sie przyznaj, ze latasz quadrocopterem :twisted:

Gdybym mial patrzec na niektorych tutaj, to bym ze strachu z domu nie wychodzil. Tyle niebezpieczenstw czyha. Aż dziw, że niektorzy sie za modelarstwo wzieli :D

 

 

Marcin i Paweł zaraz sobie będą dzióbki dawać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie płakać się z was chcę jak już kiedyś napisałem latacie potworami ważącymi po kilkadziesiąt kilo i twierdzicie że przecież daleko od innych i w ogóle a co kiedy stracisz zasięg samolot czy helik zwariuje mało to było takich przypadków

Najgorsze jest to kiedy ktoś sobie idzie, jedzie nie wiedząc że może się w niego coś wbić

A inna sprawa kiedy patrzysz na to i widzisz czy spada i możesz zareagować (1KG z 4 metrów)

A tak naprawdę gdyby przetrzepał wasze loty to znalazłbym masę niebezpiecznych zdarzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zapomniał latałem w Warszawie na targach nad naprawdę bogatymi ludzmi i drogim sprzęcie

I na żadnym człowieku nie widziałem piany wręcz odwrotnie ;D

No tak ale jak się takich rzeczy nie robi się zazdrości jaj i umiejętności

Ciekawe czemu nie krytykujecie naszego mistrza helikopterów U.S.U.L.A jak lata 600tą nad ludźmi

Wiecie że tymi opiniami sobie też szkodzicie ?

No i jeszcze jedno ostatnie proszę abyście dali jakiś przykład takiego incydentu gdzie spada quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)

A inna sprawa kiedy patrzysz na to i widzisz czy spada i możesz zareagować (1KG z 4 metrów)

A tak naprawdę gdyby przetrzepał wasze loty to znalazłbym masę niebezpiecznych zdarzeń

Masz poniżej sekundy na reakcję - nie wiele zdołasz zrobić w tłumie, może tylko odruchowo się osłonisz rękoma głowę.

 

Drugi argument ma czego dowieść, bo nie bardzo rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi przepychankami słownymi,

 

Najlepiej wyposażyć takiego quada w 4 oddzielne katapulty na każdy z silników oraz poduszkę powietrzną na stelaż :) no i spadochrony.

 

Proponuje wrzucić na luz, osobiście nie jestem za takim lataniem nad publiką... ale nie ma co z tego robić wielkiej tragedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale idąc na koncert jedynie co może na mnie wpaść czy spaść to labo jakiś m dach, lampa, może krzesełko wyrwane przez niezadowolonego fana. Ale do cholery model w otwartymi śmigłami nie ma prawa latać nad moją głową a i po pierwsze nie wyraziłem zgody na filmowanie mnie i upublicznianie mojego wizerunku a jak zapewnie wiecie taki działanie wymaga pisemnej zgody !!!

Idąc na koncert zazwyczaj godzisz się na obecność kamer i możliwość sfilmowania Twojego wizerunku, z wyświetleniem na telebimie i w TV włącznie. Zwykle wtedy filmowani wykazują duży entuzjazm i machają do kamery :)

Chyba nie trafiłeś z tym przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc na koncert zazwyczaj godzisz się na obecność kamer i możliwość sfilmowania Twojego wizerunku, z wyświetleniem na telebimie i w TV włącznie. Zwykle wtedy filmowani wykazują duży entuzjazm i machają do kamery :)

Chyba nie trafiłeś z tym przykładem.

i tu się mylisz bo nigdzie nie piszę ani ja nie podpisuje że akceptuje rejestrowanie mej osoby. Być może dla nie których zobaczenie siebie na telebimie to faktycznie jakieś życiowe przeżycie i bedą do końca życia się ma samą myśl podneicać, ale dla mnie to tylko kawałek pitolonego plastiku metalu i szkła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i tu się mylisz bo nigdzie nie piszę ani ja nie podpisuje że akceptuje rejestrowanie mej osoby. Być może dla nie których zobaczenie siebie na telebimie to faktycznie jakieś życiowe przeżycie i bedą do końca życia się ma samą myśl podneicać, ale dla mnie to tylko kawałek pitolonego plastiku metalu i szkła :D

Ty faktycznie "inny" jesteś ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zaczynam chodzić na imprezy :D

 

Będę podawał do sądu ludzi na których zdjęciach i filmach mnie będzie widać. Nieźle można się obłowić ;) 500zł za bilet na koncert gwiazdy w zamian za kilkanaście/dziesiąt tysięcy za upublicznienie mojego wizerunku na telebimie bez mojej zgody- warto hyhyhy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.