Skocz do zawartości

Przetrzymywanie samolotów


SiSon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Nie wiem jak wy, ale ja borykam sie z problemem przechowywania moich modeli.

Tak jak z samochody postawie na pólce czy gdziekolwiek, tak modele samolotów które z czasem osiągneły wielkie rozmiary nie mają już gdzie sie podziać. Mimo że mieszkam w domku, nie mogę ich dać wszędzie z racji ich delikatności

 

Moja cessna wisi na ścianie nad łożkiem, powieszona drutem za przednie koło. Powiesiłem jej sąsiada - Cap'a 232 o wadze 2,5kg- i tutaj rodzi się moje pytanie- czy może wisieć na wylocie z tłumika?

 

A gdzie wy trzymacie swoje modele? Zwłaszcza osoby bawiące sie gigantami i mieszkajace w bloku?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigantów to ja nie mam. Co najwyżej Mentora 165cm rozp. lub Ventusa 2.6m.

W sumie mam 7 modeli. 4 z nich stoją oparte o ścianę między szafą a oknem, skrzydła od Ventusa w pokrowcach schowane do szafy garderobianki :D, skrzydło od małego zlina również w szafie, kadłub zlina na szafie, model do zdjęć powędrował na jakiś czas do piwnicy (tam to w ogóle nie mam miejsca na modele!), a mini F-18 stoi na półce z książkami. Generalnie to mam tak mało miejsca, że nic więcej już nie mogę kupić.

 

Wieszanie modeli na ścianach czy pod sufitem- to nie w moim stylu.

 

Układanie modeli pod ścianą to trochę jak nauka hangarowania. Trzeba dobrze obmyśleć plan co gdzie i jak aby nic się nie uszkodziło a zmieściło jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wy trzymacie swoje modele? Zwłaszcza osoby bawiące sie gigantami i mieszkajace w bloku?

Pozdrawiam :)

Sorry, ale to zdanie lekko przeczy samo sobie ...

 

Moja cessna wisi na ścianie nad łożkiem, powieszona drutem za przednie koło. Powiesiłem jej sąsiada - Cap'a 232 o wadze 2,5kg- i tutaj rodzi się moje pytanie- czy może wisieć na wylocie z tłumika?

 

To trochę ryzykowne ...

--------------------------------------

 

W garażu rozciągnięte 3 linki stalowe i na tym wiszą pionowo i poziomo modele, skrzydła na regałach na ścianie ( Naprawdę DUŻO modeli można tak zmieścić :devil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.