Skocz do zawartości

Latanie na Zboczach F3F w okolicach BYDGOSZCZY


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Założyłem nowy temat by umawiać się tu z Kolegami z okolic na latanie na zboczu.

Po lotach będzie można robić tutaj relację.

 

Temat odnośnie Bydgosczy strasznie jest zaśmiecony, a jest kilku Kolegów zainteresowanych tylko szybowcami latającymi na zboczu.

 

 

Jutro Niedziela i zboczowe loty w Strzelcach Dolnych.

 

Ładować pakiety i do zobaczenia na zboczu - nie zapmnijcie ciepło się ubrać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Znacie to zbocze?

Wracając dziś do domu rozglądałem się za nowymi zboczami. Znalazłem ciekawe miejsce przed Grucznem (jadąc z Bydgoszczy). Miejsce jest o tyle fajne (w porównaniu z Talerzykiem i Strzelcami), że pozbawione krzaków i drzew. Jest to mniejszy odpowiednik Starogrodu, ale na kierunek NE - także park, ta sama roślinność i owieczki. Patrząc z góry stok ma takowy kształt - z lewej strony prosty odcinek, z prawej okrągła niecka - coś jak niecka w Unisławiu. Zrobiłem nawet trzy starty i radziłem sobie, skoro ja dałem radę, to... :) Owa niecka ładnie "spręża" wiatr, więc przy małych powiewach niedużymi modelami można polatać, jak sądzę. Kilka wartych sprawdzenia wzgórz widziałem też w samym Grucznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.