Skocz do zawartości

Latanie na Zboczach F3F w okolicach BYDGOSZCZY


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Piotrku..podchodzilem do ladowania i cofałem sie tyłem..zamotałem sie w trawe i walnałem "kreta" z radiem - mystic szczesliwie utkał w glebe...balast walnął w poleczke z serwami..cała szkoda do wklejenia "mocny tem samolocik" "swinski ryj" jak pisalem spisuje sie znakomicie..a dymało..prawie 17m/sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się działo była kamerzystka może będzie jakiś klip, a Janek miał dużo szczęścia ale dzięki temu , że załatwił takie wspaniałe warunki na dziś u proboszcza w Unisławiu. :D

post-3269-0-61711100-1389551520_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTKO...jesteś WIELKA...fotki super...czekam za filmikiem jak pikuje mystic..Model był wywazony do lotu na + na podstawie wbicia w glebe i po zniszczeniach przypuszczam ,że nie walnąl bombą w dół lecz lotem koszacym---Jestem bardzo ciekawy. dobrze ,że stalo to sie poza zasiegiem zgromadzonych osob. ./ jaka bedzie melody???/ zawsze wstawiasz z dużym klimatem. Fotka- Horn3t- wstawiona o 19,36-"barakuda na tle granatowych" chmur z żoltymi przebłyskami słonca -poezja....pozdrawiam janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem kilka razy...jednak walniecie było okropne...dziś już MYSTIC-prawie gotow...podziwiam wytrzymałość klamotów kadłub był wzmocniony listwami laminatowymi ucierpiała komora balastowa / juz po naprawie/ i prawy motyl kupiłem już uszkodzony i tak sie usterka odnawia.Pozdrawiam było super nie wszystko mozna przewidzieć upadku z radiem pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.