Skocz do zawartości

Latanie na Zboczach F3F w okolicach BYDGOSZCZY


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

Prócz lataczy niedzielnych, bywają jeszcze latacze niedzielno-sezonowo-bezwietrzno-ładno-pogodowi, lub mający modele tylko na pokaz ;)

My po prostu latamy, jak mamy czas, bez względu na pogodę, czy porę roku :) no chyba że pada, ale to jeszcze zależy, co pada (śnieg nam nie przeszkadza)

Byle był czas, a chęci są :) Co do tego czasu - nikt mi nie za sponsoruje, jak sobie nie zapracuję

takie zamknięte kółko: praca, latanie, rodzina, praca, latanie... (czasami jakaś przerwa na inne sprawy) :)

Co do dążenia do sukcesów kosztem rodziny, to też każdego osobisty wybór (niekoniecznie prawidłowy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prócz lataczy niedzielnych, bywają jeszcze latacze niedzielno-sezonowo-bezwietrzno-ładno-pogodowi, lub mający modele tylko na pokaz ;)

My po prostu latamy, jak mamy czas, bez względu na pogodę, czy porę roku :) no chyba że pada, ale to jeszcze zależy, co pada (śnieg nam nie przeszkadza)

Byle był czas, a chęci są :) Co do tego czasu - nikt mi nie za sponsoruje, jak sobie nie zapracuję

takie zamknięte kółko: praca, latanie, rodzina, praca, latanie... (czasami jakaś przerwa na inne sprawy) :)

Co do dążenia do sukcesów kosztem rodziny, to też każdego osobisty wybór (niekoniecznie prawidłowy) ;)

 

Zgadzam się z Tobą Krzysztof w całej rozciągłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo się zgadzamy w poglądach, a latać się chce szkoda że nie wszyscy "zboczeńcy" z Bydgoszczy i okolic się wypowiedzieli nawet Ci co dopiero zostali wkręceni i mają zaledwie kilka lotów na żaglu. ;)

Dla przerwy w gadulstwie i zachęty do latania mały klip weterana zboczowego latania Manaqa :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=CY73Ev0bYDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechać pojedziemy tam gdzie będzie dobry wiatr kierownica lotów zgodę wydała na niedziele B)

Jeżeli nie zmieni się prognoza to zapraszamy w niedzielę do Starogrodu wszystkich chętnych :D

Dla zachęty i przypomnienia kolejny klip Manaqa ze zboczowań w Starogrodzie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tych wielkich planów zboczowych dochodzi jeszcze pogoda i szaman ją ustalający, który zrobił nam wszystkim chętnym PSIKUSA.

Ale jak pisałem wcześniej gdzieś pojedziemy to jedziemy na łąkę polatać inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś rano skończyłem naprawę Fregaty. Czytam, że nikt nie jedzie na zboczyska bo nie ma warunków. Nie wytrzymałem i koło południa pojechałem Do Starogrodu. A tam Szaman sprawił miłą niespodziankę. Oblatywanie Fregaty powiodło się i lata jak przedtem. W Chełmnie jest 11 kościołów i dlatego mamy takie warunki do latania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.