Skocz do zawartości

Latanie na Zboczach F3F w okolicach BYDGOSZCZY


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

oj przesadzasz z tym wyrzutem ;) Ale dwoma łapami model trzeba trzymać. Jedyny problem to dojście z modelem do zbocza ;) Ale wtedy korzystam z pomocy głowy jako podpórki.

Zawsze więcej mam problemów gdy słabo wieje, bo wtedy trzeba mocno ciepnąć modelem. Accacia nie latała? Ile ważył Ci model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę w Unisławiu niedane mi było polatać, bo się rozpadało na całego,

ale wieczorem pod nosem to co innego.

Przestało padać, wiatr około 7m/s z tendencją malejącą, nowy kierunek NW.

Da się latać, w oddali widać Strzelce.

post-8117-0-26968300-1395056589_thumb.jpg

post-8117-0-66734500-1395056585_thumb.jpg

post-8117-0-69732600-1395056590_thumb.jpg

"Lepszy wieczór z Rekinem na wale,

niż nie polatać wcale ;)

aż się szaro buro zrobiło,

ale na więcej zachęciło" :lol:

post-8117-0-75021100-1395056591_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Starogrodzie :D. Pół godziny walczyłem, aby ciepnąć szybowcem. Nawet głowa jako oparcie nie pomagała. Jak szybowca miałem z przodu to radio wylądowało na plecach. Ale lot zaliczony z lądowaniem :D. Jak mocno wiało nie wiem, ale Ksawery to Pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na maksa wykorzystane warunki do lotów na zboczu, Kross na wale prawie do nocy, Jaccy1 jak się da i kiedy się da - extra :) fajnie,że macie czas na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na jedynce,

a dzisiaj z ArabaT'em lataliśmy na "czwórce"

post-8117-0-09928000-1395079467_thumb.jpg(oblatane przeze mnie miejsca, na "1" niema "podwójnej półki")

Można prawie porównać to do skrzyni biegów :) bo dzisiaj pod wieczór na czwórce

na wale mieliśmy 12m/s i spore turbulencje, ale do Rekina wrzuciłem blachę ołowiu 235g :ph34r: i jakoś leciał (bardziej płynął).

Sam się czasami dziwie, jakie można mieć parcie na latanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek te miejsca na wale to dawno temu z Damianem oblataliśmy ;) ale ze względu na "ceglaste modele" nam nie pasują :)

Jedyny plus, że można pieszo z domu tam się doczołgać. Jak się dorobimy mikromodeli to możliwe się przeprosimy z tym wałem :)

 

Przydał by sie jakiś filmik relacja z tego oblatywania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek te miejsca na wale to dawno temu z Damianem oblataliśmy ;) ale ze względu na "ceglaste modele" nam nie pasują :)

Jedyny plus, że można pieszo z domu tam się doczołgać. Jak się dorobimy mikromodeli to możliwe się przeprosimy z tym wałem :)

 

Przydał by sie jakiś filmik relacja z tego oblatywania :)

 

Żeby było ciekawiej, to dziś było już prawie ciemno na zdjęcia czy filmy (trzeba czekać, aż czas przestawią), ale kilka miesięcy wcześniej:

 

tak było na "2"

 

a tak wygląda "na 3"

 

mikromodel 2m rozpiętości :lol: (wiem chodzi o wagę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.