pacek Posted October 6, 2010 Posted October 6, 2010 zgoda na korzystanie z pola załatwiona :jupi: , a więc czas ogłosić, że zaczynamy przygotowania do Wielkiej Bitwy o Góre Kalwarie. ESA Przedwidywany termin to 11 lub 13.11 (będzie okazja by w walce uczcić 92 rocznice Odzyskania Niepodległości. Szczegóły bitwy będą pojawiać się w miarę postępów w przygotowaniach Przewidujemy walki I i II WW. Pole jest duże i jak czasu starczy to odbędzie się pokazowa walka Aces Combat IIWW i być może IWW, albo odwrotnie :mrgreen:
Janek Posted October 6, 2010 Posted October 6, 2010 Modele samolotów historycznie związanych z tematem + 20pkt :mrgreen:
Wodzu 7 Posted October 6, 2010 Posted October 6, 2010 He,he już się cieszę na te lajtowe walki pokazowe :devil: .Pozdrawiam Wojtek.
pacek Posted October 6, 2010 Author Posted October 6, 2010 żeby tylko po dożynkach było czym latać :mrgreen: nawet lajtowo
pelikan1500 Posted October 6, 2010 Posted October 6, 2010 Janek możesz wymienić TE MODELE ZWIĄZANE HISTORYCZNIE bo właśnie zacząłem P-38 LIGHTNINGA ( a może powinienem jakiegoś POTEZA co by wpadło TE 20 punktów ) NIE DADZĄ ODPOCZĄĆ ! :evil:
pacek Posted October 13, 2010 Author Posted October 13, 2010 rozmawiałem wczoraj z Wojtkiem (Kranikiem ), że może lepszym terminem byłby 11/11, bo co niektórzy może planują długi weekend i może lepiej żeby zawody były na początku niż w środku weekendu. Co na ten temat sądzicie ? Pytanie oczywiście do potencjalnych uczestników :mrgreen:
GMisio Posted October 14, 2010 Posted October 14, 2010 Witam czy te zawody będą w "dużym" combacie czy w ESA? Pozdrawiam Grzegorz
pacek Posted October 14, 2010 Author Posted October 14, 2010 ESA oczywiście już poprawiłem :oops: duży combat jak czas poawoli i znajdą się chętni walka pokazowa
GMisio Posted October 16, 2010 Posted October 16, 2010 Witam proszę o sprecyzowanie w miarę szybko daty bitwy. Niektórzy pracują w łykendy i wolne muszą ustalać z miesięcznym wyprzedzeniem. Pozdrawiam Grzegorz
JacekO Posted October 16, 2010 Posted October 16, 2010 Myślę, że jeżeli nikt do tej pory nie odezwał się na forum w sprawie bitwy, to znaczy, że jest im (nam) wszystko jedno. Skoro pacek rozmawiałeś z jedną osobą, która preferuje 11.11.2010, to może na ten termin należy się zdecydować?
pacek Posted October 18, 2010 Author Posted October 18, 2010 ok, a więc termin ustalony jest ostatecznie na 11.11.2010. szczegóły akcji już wkrótce zgłoszenia proszę przesyłać na adres; apacuszka [at] op.pl lub tel 501 141 100. termin zamknięcia listy startowej to 09.11.2010 godz. 24.00 przy zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, kategorię (IWW, IIWW) kanał (podstawowy i rezerwowy) lista werbunkowa : LISTA
zaur Posted October 18, 2010 Posted October 18, 2010 Być będę, ale nie uczestniczę w zawodach. Jeszcze nie te progi na moje nogi, hehe.
pacek Posted October 18, 2010 Author Posted October 18, 2010 no bez przesady z tymi progami umiesz latać, potrafiśz utrzymać model w wyznaczonej strefie ? WYSTARCZY . No i oczywiście model (zgodny z regulaminem ESA) :mrgreen: .
zaur Posted October 18, 2010 Posted October 18, 2010 umiesz latać, potrafiśz utrzymać model w wyznaczonej strefie ? No właśnie nie. Trochę latam i nie bardzo potrafię utrzymać w strefie. Szczerze. Ale będę miał całą moją flotę. Więc ocenicie moje umiejętności.
Olorin Posted October 18, 2010 Posted October 18, 2010 Najlepiej jest sprawdzić się w zawodach. Jeśli tak jak napisał Arek, panujesz nad modelem na tyle aby utrzymywać się w pewnych ramach to startuj. Ja nie wiem czy uda mi się wybrać na te zawody ale jak tylko będę miał okazję to nie zawiodę i się pojawię (kwestie transportu). Pozdrawiam
dobiecki Posted October 18, 2010 Posted October 18, 2010 Zaur nic się nie martw, wystarczy latać w kółeczko, a przy odrobinie szczęścia inni sami powieszą na tobie swoje tasiemki (przeważnie ci co są pierwszy raz mają tego szczęścia dużo) Ja postaram się zameldować na zawodach może jeszcze kogoś namówię.
mariusz70 Posted October 19, 2010 Posted October 19, 2010 Karol powiedz Wowie że w Górze Kalwarii "samo otwiera sie trzecie oko" na piechotę Cie przyniesie zobaczysz :devil:
noker Posted October 23, 2010 Posted October 23, 2010 Jaka niespodzianka dla organizatora jest wygodniejsza? 1. Zawodnik zgłosił się na listę startową ale nie dojechał na zawody. 2. Zawodnik nie zgłosił się, ale pojawił się na zawodach i mówi że "Chcem latać! i już!"
pacek Posted October 23, 2010 Author Posted October 23, 2010 największa niespodzianka to jak ktoś się zgłosi i dojedzie :mrgreen: listy zamykamy 9.11 i do tego czasu można przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem udział w zawodach. ale z dwojga złego to najwyżej dyplom z wydrukowanym nazwiskiem pójdzie na podpałke, zawsze można w przeddzień poinformować że się nie będzie i wtedy na polu nie trzeba kombinować.
Olorin Posted October 23, 2010 Posted October 23, 2010 To co napisał Arek jest w 100% prawdą. Najważniejsze to poinformować o ewentualnej nieobecności jak się wcześniej zgłosiło. Wtedy nie ma ewentualnego oczekiwania na zawodnika (jak jest czas). Podobnie jak ktoś się spóźni to też dać znać, wtedy zawsze jest możliwość przeniesienia go do innej walki. OCZYWIŚCIE NAJLEPIEJ JEST PRZYJECHAĆ NA CZAS
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.