Skocz do zawartości

Nowy pulpit do Aurory z Artexu!!!


pietka

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się zapytam krótko po przeczytaniu całego tematu.

Owoż panowie jesteście modelarze czy p..... wołowe, że nie potraficie sobie wystrugać pulpitu na miarę swoich potrzeb.

 

Dla przykładu :

 

Ekierki modelarskie "firmowe" : http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=138_144&products_id=2867

 

Ekierki handmade , znaczy moje. : http://motylasty.pl/warszt_3.html#warsztat9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja się zapytam krótko po przeczytaniu całego tematu.

Owoż panowie jesteście modelarze czy p..... wołowe, że nie potraficie sobie wystrugać pulpitu na miarę swoich potrzeb.

 

Dla przykładu :

 

Ekierki modelarskie "firmowe" : http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=138_144&products_id=2867

 

Ekierki handmade , znaczy moje. : http://motylasty.pl/warszt_3.html#warsztat9

Masz rację, zrobi się samemu ( a co tam 180zł nie zapłacę) :]

Widze jakie rozwiązania zaprezentowali nam "prodecenci" więc jest małe pole do popisu :mrgreen:

 

Pozdro - ja rezygnuję z zakupu w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład numer dwa - wyważarka do śmigieł :

firmowa : http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?products_id=1910

moja znacznie precyzyjniejsza :) : http://motylasty.pl/warszt_3.html#warsztat7

 

Trochę chęci, odrobina czasu i masz kasę zaoszczędzoną na lipola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy!!!! Bo Wam piłkę zabiorę!!!

Dejcie już pokój! Gadacie jak nasze premiery i inne osły od gry na orlikach. Ja tam wolę to co wolę i już. Jak kogoś stać albo nie to niech sobie kupuje co chce albo robi co chce . WOLNOŚC JEST! Za daleko odbiegacie od tematu.A swoją drogą to ciekawie będzie jak ktoś podejrzy np. kolegę smootnego z nowiutkim pulpitem z artexu, łechłechłech :D

KONIEC. Proszę Pana Moderatora o zakończenie Wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to ciekawie będzie jak ktoś podejrzy np. kolegę smootnego z nowiutkim pulpitem z artexu, łechłechłech :D

 

Już nie, swoja drogą powiem tak, to co zrobię kto wie może będzie przypominało ten pulpit :] lecz będzie "moim" prototypem :] i zapewne będzie jeszcze ładniejszy, fajniejszy itditp hahahhha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec odpowiadam.

 

Najpierw mam zadanie dla smootny'ego.

Po przeczytaniu wszystkich Pana postów mam pewien pomysł. Prosze sie skierować do najblizszego salonu BMW i poprosić full opcję BMW M6. Oczywiście trzeba sie kłucic bo koszt budowy tego samochodu to tylko 30tys a cena ponad 100tys jest wzieta z kosmosu. mozna próbować tupać nogą, straszyć minami, denerwować się, strajk głodowy ostatecznie.

 

Jak się uda prosze odpisać na ten post. Jak nie to nie.

 

A teraz do wszystkich.

Niestety drążków nie da sie przerobić na składane. Ewentualnie każdy może w swoim zakresie.

Narazie tylko mamy pulpity do aurory i JR 11X. Jak pojawią się do innych modeli poinformuję o tym.

Co do ceny produktu to pozostaje tylo wersja KIT tylko pomalowana ale nie sklejona. Cena 150zł bez rabatów za ilość.

Proszę o dopisywanie sie osób chętnych poniżej.

Na zamówienia poczekamy ok 2-3tyg po czym zamykamy liste i tniemy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

rob fajny pomysł z tym pulpitem. Szczególnie w porównaniu do konkurencji a'la wytłoczka. Proszę o info jak będą również pulpity do Graupner JR MX12 / MX16 i itp. czyli do całej serii popularnych nadajników, które chyba zewnętrznie nie różnią się od siebie (nie wiem czy Spectrum też można tu zaliczyć). Jestem chętny na pulpit do MX-a.

 

Powodzenia,

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mam zadanie dla smootny'ego.

Po przeczytaniu wszystkich Pana postów mam pewien pomysł. Prosze sie skierować do najblizszego salonu BMW i poprosić full opcję BMW M6. Oczywiście trzeba sie kłucic bo koszt budowy tego samochodu to tylko 30tys a cena ponad 100tys jest wzieta z kosmosu. mozna próbować tupać nogą, straszyć minami, denerwować się, strajk głodowy ostatecznie.

 

Jak się uda prosze odpisać na ten post. Jak nie to nie.

 

 

I takim oto sposobem kupiliśmy Paska w zeszłym roku o 9 tyś taniej. :devil:

Apropos - nie porównuj kawałka "plastiku" do takiego furacza bo aż razi...

 

Suma sumarum - ja tego pulpitu nie kupię - poprostu zrobię sam, resztę też jednak będe nakłaniać do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest tyle wart za ile kupi go klient. Można negocjować, kupić u konkurencji lub po prostu nie kupić (np. zrobic samemu). Można też "zapisać" daną firmę na swoją prywatną, czarną listę i nie kupować w niej. Prawa rynku.

Ja tego pulpitu nie kupiłbym (gdyby był odpowiedni dla mojego nadajnika), bo cena mi nie odpowiada. DLA MNIE jest za duża. I tyle.

Ale plucie żółcią, robienie szumu, obliczanie kosztów materiałów, wtrącanie się w politykę finansową tamtej firmy... to jakaś paranoja! I polskie piekiełko. Nie pasi cena - nie kupuj lub negocjuj, ale nie mądruj... jeden z drugim. :crazy: Nie będą mieli chętnych, to albo obniżą cenę, albo wyprze ich konkurencja. Beda mieli chętnych - zarobią. Ich sprawa. Prawa rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest tyle wart za ile kupi go klient. Można negocjować, kupić u konkurencji lub po prostu nie kupić (np. zrobic samemu). Można też "zapisać" daną firmę na swoją prywatną, czarną listę i nie kupować w niej. Prawa rynku.

Ja tego pulpitu nie kupiłbym (gdyby był odpowiedni dla mojego nadajnika), bo cena mi nie odpowiada. DLA MNIE jest za duża. I tyle.

Ale plucie żółcią, robienie szumu, obliczanie kosztów materiałów, wtrącanie się w politykę finansową tamtej firmy... to jakaś paranoja! I polskie piekiełko. Nie pasi cena - nie kupuj lub negocjuj, ale nie mądruj... jeden z drugim. :crazy: Nie będą mieli chętnych, to albo obniżą cenę, albo wyprze ich konkurencja. Beda mieli chętnych - zarobią. Ich sprawa. Prawa rynku.

Niestety "Rozmowa" (bo niestety tu żółci niewidać) skoczyła w pewnym momencie na złą drogę, było to (po mojemu) spowodowane nieszczęsnym zdaniem o możliwych promocjach i obniżkach przy zakupie większej ilości sztuk tu na forum. Te spowodowały takie a nie inne wypowiedzi. Piotrze Forum (to czy każde inne - jak by nie było dzięki temu istnieją) jest po to by dyskutowac o tym skoro sam producent się wypowiada.. a i prawdą jest to, że faktycznie kupi ten kto będzie chciał.

Dla mnie za DROGO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-ogólnie nie zgadzam się z kolegą meteor - u nas wcale nie robi się źle interesów, jakbyś popracował z np. niemiaszkami albo żabojadami, to dopiero zobaczyłbyś jak tam potrafią spi....ć proste sprawy. Nie dorabiajmy sobie tzw. gęby bo nie mamy się czego wstydzić jako Polacy. Pracuję w dużym koncernie, jeżdżę po świecie to ciut wiem.

Nie wiem jak to jest z Franzuzami,ale z Niemcami pracuje 20 lat tez w duzym koncernie(fa.Brose) i nie zauwazylem zeby mieli problemy z prostymi sprawami :DMoim marzeniem jest zeby wszycy w Polsce tak pracowali i zarabiali taka kase jak Niemcy,wtedy napewno nie bedzie takiego rozpisywania sie z powodu glupiego pulpitu za 180PZL.

 

Pulpit moim zdaniem super, cena tez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Tyle sporów o jeden pulpit. Ja swój pulpit zrobiłem sam i wyszedł mnie 70zł (materiał + wycięcie na laserze) i niczym się nie różni od oryginalnego robbe, no oprócz ceny i tego, że tamten jest matowy 8)

 

Więc jeśli komuś nie pasuje cena to niech ten czas na kłótnie poświęci na zaprojektowanie pulpitu pod swoje wymagania :roll:

 

Edit: Pulpit oczywiście nie do Aurory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.