Skocz do zawartości

Nowy pulpit do Aurory z Artexu!!!


pietka

Rekomendowane odpowiedzi

99 zł w promocji. :D

to dla mnie też , może nawet dwa.

Nie bądz taki zachłanny ... jedna ci wystarczy a i kto inny by też w promocji z chęcią kupił. :mrgreen:

 

Jeśli producent czyta jakich promocji tu oczekujemy to chyba na produkcję seryjną się nie zdecyduje.

Sądzę iż chodzi tu o co innego, ale niewiem czy pisać -> niechciałbym popsuć niespodziewanki.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie! Jaka promocja Wam się marzy? Nie było mowy o żadnej promocji, tylko o nieco niższym koszcie w przypadku wycięcia kilku sztuk na raz ( mniejsze straty materiału itp duperszmity). Ceny nie mam jeszcze , bo cały weekend malowałem mieszkanie na rozkaz mojej strychniny :twisted: i nie miałem czasu zadzwonić do kolegi. Obiecuję, że jutro od rana będę dusił. Wstępnie była mowa o cenie pomiędzy 100-200 zł. Nie wiem ile policzą, ja tak czy tak swój biorę. Proszę o trochę cierpliwości, ja ceny nie ustalam.

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że to prototyp. Nie wiadomo mi osobiście nic na temat tego czy Artex planuje jakąś seryjną produkcję...... takie refleksjum mię naszło na koniec. Oczekiwania zawsze są duże, a rzeczywistość często sprowadza na ziemię, nawet jeśli znajdzie się kilku uzytkowników zadowolonych z produktu, to nie wiadomo co zrobi Artex. Pażywiom, uwidim, biez vodki nie razbieriosz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Jaka promocja Wam się marzy? Nie było mowy o żadnej promocji, tylko o nieco niższym koszcie w przypadku wycięcia kilku sztuk na raz ( mniejsze straty materiału itp duperszmity).

Piotrek

Bądźmy w takim razie cierpliwi - i poczekajmy na cenę. :mrgreen:

 

W razie tej kosmicznej - zamówiłem już materiał na wykonanie własne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile trzeba zamówień aby cena spadł i o ile spadnie ?

2. Rozumiem że jak pulpit jest złożony to nie można go na transport rozkładać ?

3. Poproszę o kilka zdjęć z bliska. Szczegóły tego materiału czarnego, bo plexi to plexi.

AD.1 Cena jak będzie zamówiem powyżej 6 to spadnie o 10zł na sztuce

AD.2 Pulpit po złozeniu nie jest rozkładany do transportu.

AD.3 Czarny materiał to rezotex + podkładki pod rece z pianki. Można zamówić niemalowany to wtedy kolor jest jasno zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie ma. Ale nadajnik dobrze się trzyma, przy wyrzucaniu nie ma problemu ze żel wyważonym nadajnikiem na pasku.

Wierzę że podparcie to dobra rzecz.

Aha wymieniał ktoś wolanty na inne, jaki gwint i w jakim systemie trzeba szukać na stronach internetowych. Interesują mnie większe troszku i bardziej grubaśne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrezygnuje. 180 zł ... to jednak trochę sporo, a konstrukcja mało mobilna.

Kupię uniwersalny pulpit, można składać, konstrukcja sprawdzona.

Właśnie taki chyba kupię.

Niestety to prawda 180 zł to sporo kasy... Liczyłem na 100-130zł wtedy był zamówił. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrezygnuje. 180 zł ... to jednak trochę sporo, a konstrukcja mało mobilna.

Kupię uniwersalny pulpit, można składać, konstrukcja sprawdzona.

Właśnie taki chyba kupię.

Niestety to prawda 180 zł to sporo kasy... Liczyłem na 100-130zł wtedy był zamówił. :(

To ja poprosze o link gdzie można kupić pulpit w takiej cenie.

Tylko dedykowany a nie uniwersalny

Jakaś wytłoczka od jajek pod nadajnik MPX ROYALevo to 250zł. Jak kogoś stać na dobrej klasy nadajnik to już niech nie marudzi że czesci do niego drogie.

 

To jak zakładanie do merca S instalacji LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt użytego materiału na taki pulpit?

Ile czasu laser pracował?

Jak kogoś stać na dobrej klasy nadajnik to już niech nie marudzi że czesci do niego drogie.

taa, stać go na aurore - niech buli

 

lepiej sprzedać pięć po 180? czy dziesięć po 130?

 

To jak zakładanie do merca S instalacji LPG

Pleciesz, bo pewnie dizlem jeździsz, jam jest wyznawcą LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrezygnuje. 180 zł ... to jednak trochę sporo, a konstrukcja mało mobilna.

Kupię uniwersalny pulpit, można składać, konstrukcja sprawdzona.

Właśnie taki chyba kupię.

Nie żebym się czepiał ale to raczej podkładka pod nadajnik a nie pulpit. Tak jak koledzy zauważyli nie ma oparcia dla dłoni. Jak obsługiwać wygodnie boczne suwaki? Moim zdaniem pulpit artexu jest bardzo przemyślany. Ja podtrzymuję swoje zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa.

 

Pulpit od AtrHobbby kosztował na początku 79 zł, wersja OEM powiedzmy.

Na początku wątku tak zareklamowany pulpit obiecywał wiele, w domyśle cena konkurencyjna.

Ale cena na poziomie jakim podajecie nie jest ceną konkurencyjną, więc można już sobie co nieco wybrać.

A i człowiek zaczyna myśleć jak ma wydać 180 a nie 100.

Poczekamy na inne propozycje innych firm.

Popularny i dobry nadajnik będzie kusił producentów i ceny spadną na gadżety.

Poza tym macie zarobek na każdym pulpicie z 200 % więc nie wierzę że się nie da taniej.

Ale to już wasza polityka.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.