Skocz do zawartości

Nowy pulpit do Aurory z Artexu!!!


pietka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba zrezygnuje. 180 zł ... to jednak trochę sporo, a konstrukcja mało mobilna.

Kupię uniwersalny pulpit, można składać, konstrukcja sprawdzona.

Właśnie taki chyba kupię.

Niestety to prawda 180 zł to sporo kasy... Liczyłem na 100-130zł wtedy był zamówił. :(

To ja poprosze o link gdzie można kupić pulpit w takiej cenie.

Tylko dedykowany a nie uniwersalny

Jakaś wytłoczka od jajek pod nadajnik MPX ROYALevo to 250zł. Jak kogoś stać na dobrej klasy nadajnik to już niech nie marudzi że czesci do niego drogie.

 

To jak zakładanie do merca S instalacji LPG

Po pierwsze to nie część a akcesorium z kilku kawałków plexi i "czegoś tam" .

A dlaczego tak pisałem - tu masz odpowiedz...

 

...Zamówiłem już dla siebie , ale jeśli chcecie to wytną więcej, oczywiście i cena wtedy spadnie. ... Można by było ponegocjować cenę ( otrzymałem deklarację, że na pewno nie będzie taka gigantyczna jak pod chińskie wytłoczki do jajek jakie robią inne firmy) ale musiało by być kilka zamówień , zatem trzeba się tylko zebrać .

Tak więc jeżeli mi ktoś pisze, iż przy kilku zamówieniach z forum zjedzie mi 10zł z opcji "full" - to dziękuję .

Więcej nie będę się rozpisywał by nie wszczynać bezsensownej rozmowy .. na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Aby zamknąć dyskusję proponuję pulpit - tenże film http://www.dailymotion.pl/video/xemx6h_menez-hom-ete-2010_tech i poczekać do 5:10 - tam SUPER PULPIT :rotfl: i po dyskusji :devil: :crazy:

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I wszysto w temacie - pozamiatane :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zamknąć dyskusję proponuję pulpit - tenże film http://www.dailymotion.pl...m-ete-2010_tech i poczekać do 5:10 - tam SUPER PULPIT i po dyskusji

Pulpit z odpadków pełna opcja :)

Wracając do ceny to nie ma co przekonywać producenta, że powinien kosztować 90, 100 czy 130. Mamy wolny rynek i niech sobie wystawia cenę jaką chce. Przecież nikt nie zmusza do kupowania tam. A czy cena mogłaby być niższa gdyby się konkurencja zaangażowała - pewnie tak ale jakoś od roku nikt się do tego nie garnie. No, może poza arthobby ale u nich cena jest podobna 175zł. A pulpit wygląda tak:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do ceny to nie ma co przekonywać producenta, że powinien kosztować 90, 100 czy 130. Mamy wolny rynek i niech sobie wystawia cenę jaką chce.

Człowieku w jakim ty świecie żyjesz ???

Może napisz do nich i poproś o podniesienie ceny na na przykład 300zł :evil:

 

ps.

Czasami naprawdę żałuję, że żyję w tym kraju....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w jakim ty świecie żyjesz ???

Może napisz do nich i poproś o podniesienie ceny na na przykład 300zł

 

ps.

Czasami naprawdę żałuję, że żyję w tym kraju....

Widzę, że masz jakiś dziwny kłopot. Sprawa jest prosta jak budowa cepa. Jak chcesz to kupujesz, jak nie to nie kupujesz i np budujesz sam, ze sklejki, plexi czy nawet kartonu. Ale maglowanie w kółko że jest, źle do bani i za drogo to dziecinada i śmiech na sali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w jakim ty świecie żyjesz ???

Może napisz do nich i poproś o podniesienie ceny na na przykład 300zł

 

ps.

Czasami naprawdę żałuję, że żyję w tym kraju....

Widzę, że masz jakiś dziwny kłopot. Sprawa jest prosta jak budowa cepa. Jak chcesz to kupujesz, jak nie to nie kupujesz i np budujesz sam, ze sklejki, plexi czy nawet kartonu. Ale maglowanie w kółko że jest, źle do bani i za drogo to dziecinada i śmiech na sali.

Chodzi troszeczke o coś innego - ale widze, że nie jesteś w stanie tego ogarnąć.

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kłótni bym się nigdy nie spodziewał... Ale to w końcu pfmrc.

Ale ta rozmowa nie nosi przecież znamion kłutnii. ;D

Kolega powyżej nie potrafi jednej rzeczy zrozumieć (lub to najprościej znajomy "producenta tych prototypów") i w tym był problem :]

 

Dodatkowo jeżeli te słowa nie robią na was wrażenia, to ja wymiękam :

Wracając do ceny to nie ma co przekonywać producenta, że powinien kosztować 90, 100 czy 130.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta rozmowa nie nosi przecież znamion kłutnii.

Kolega powyżej nie potrafi jednej rzeczy zrozumieć (lub to najprościej znajomy "producenta tych prototypów") i w tym był problem

 

Dodatkowo jeżeli te słowa nie robią na was wrażenia, to ja wymiękam :

Pit napisał/a:

 

Wracając do ceny to nie ma co przekonywać producenta, że powinien kosztować 90, 100 czy 130.

Kolego smootny! Napisałem to w momencie gdy temat ceny był już poznany a Ty nadal mieliłeś swoje. Ale chyba nie o to tu chodzi. Czy ktoś Ci zabrania negocjowania ceny? Negocjuj z producentem i masz tutaj moje pełne poparcie ale twoje żale na forum są dla mnie śmieszne i z negocjacjami nie mają nic wspólnego! Kontaktowałeś się z producentem, rozmawiałeś? Założę się, że NIE.

ps. A z tym "znajomym producenta prototypów" to mnie rozwaliłeś. Ale nich Ci będzie, żyj nadal w swoim świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no cóż jestem zmuszony życ w nim nadal skoro lepszego niema.

Rozwala mnie jednak wasze podejście do tematu.. raz "po co przekonywać" teraz "masz moje poparcie"..

Wiem, że sam czasem zdecydowany nie jestem ale twoje podejście jest "fajniejsze" :]

 

Koniec końcami, normalną ceną za ten komplet (mówię o niezłożonym) byłaby suma rzędu 100zł. Zapewne wielu z nas by to zakupiło (sam mam z 4 znajomych którzy by się skusili).

W innej sytuacji jest to przeciętna oferta :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jednak warto się zmobilizowąć jeśli są chętni i złożyć ofertę Artexowi, konkretna ilość za konkretą cenę, Nie wiem czy ktoś z wypowiadających się tutaj jest z Artexu czy nie. Można zrezygnować z wodotrysków typu jakieś grawerki na życzenie, Artex może umieścić swoje logo reklamowe.

Może jest szansa się dogadać i interes będzie się kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nie spodziewałem się, ze tak banalna sprawa wzbudzi tyle emocji u niektórych forumowiczów.

Po dogłębnym przeanalizowaniu wypowiedzi na wątku, można się pokusić o kilka wniosków:

 

- ogólnie zgadzam się z kolegami Pit i rob, zwłaszcza , że jeśli nie ma konkurencji to dobry przedsiębiorca robi co chce i na to nie ma się co boczyć ani stresować,

- podoba mi się podejście kolegi buwi777- słusznie po co bić pianę, jak komuś nie pasuje to obejrzeć alternatywę i zrobić lub zamówić :mrgreen: samemu, ekologiczny i prosty w naprawie jakby co.....

- z kilku postów jednego z kolegów wynika w sposób oczywisty, że ewentualne wydanie kwoty powyżej 100 zł na cuś, jest elementem smootnym, frustrującym, wzbudzającym i wzbudzającym różne fiksacje :crazy: , (Tu - gotowe rozwiązanie problemu: http://www.psychoporadnik.com/) :devil: , co jest raczej dziwne u osobników z gatunku homo sapiens. Poza tym: jak komuś tu źle i musi mieszkać w tym kraju bo nie ma lepszego to droga wolna.... mi tam dobrze, ciężko pracuję i mam tyle ile potrzebuję, a więc moje samoloty :D Poza tym jeśli nie możemy załapać światłych idei kolegi - to niech je nam wytłumaczy o co kaman, bo jesteśmy ciemni i nie możemy ogarnąć wielkości jego umysłu :twisted: ( tu sam się wściekłem ot- żyzń.)

-ogólnie nie zgadzam się z kolegą meteor - u nas wcale nie robi się źle interesów, jakbyś popracował z np. niemiaszkami albo żabojadami, to dopiero zobaczyłbyś jak tam potrafią spi....ć proste sprawy. Nie dorabiajmy sobie tzw. gęby bo nie mamy się czego wstydzić jako Polacy. Pracuję w dużym koncernie, jeżdżę po świecie to ciut wiem.

 

Podsumowując: Poinformowawszy kolegów o nowym pulpicie nie spodziewałem się takich emocji (!!!). Celem było tylko pokazanie nowości , a resztę ( negocjacje cen itp) zostawiłem każdemu z chętnych, zatem jeśli ktoś chciał to kupił, jeśli nie to nie. I tyle. Ja wynegocjowałem sobie dobrą cenę, ale inni z braku chęci wolą tylko narzekać lub przekonywać forumowiczów do jedynej słusznej idei> Ja juz taką jedyną słuszną linię przeżyłem, i choć obecnie znów wróciła do życia w naszym kraju ( patrz co się dzieje w polityce) to nie będę myślał obrazkami z tv..... Mam swój umysł i nie zawaham się go użyć!!!

 

MÓJ PULPIT JEST NAJLEPSZY!!!! i tej wersji będę się trzymał Wysoki Sądzie ;D

Pozdrawiam

Piotrek

P.S.

Chłopaki, więcej luzu i życzliwości. Odrobina szacunku do inności nikomu jeszcze nie zaszkodziła..... :* THE END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie jednak wasze podejście do tematu.. raz "po co przekonywać" teraz "masz moje poparcie"..

Wiem, że sam czasem zdecydowany nie jestem ale twoje podejście jest "fajniejsze"

Fajnie wyrywasz cytaty z kontekstu i robisz coś w stylu nowej wypowiedzi. Podoba mi się to. Jest to coś w stylu Szymona Majewskiego. :lol:

 

Nie spodziewałem się, ze tak banalna sprawa wzbudzi tyle emocji u niektórych forumowiczów.

Coż zrobić. Jedno jest pewne - temat warty dyskusji :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie jednak wasze podejście do tematu.. raz "po co przekonywać" teraz "masz moje poparcie"..

Wiem, że sam czasem zdecydowany nie jestem ale twoje podejście jest "fajniejsze"

Fajnie wyrywasz cytaty z kontekstu i robisz coś w stylu nowej wypowiedzi. Podoba mi się to. Jest to coś w stylu Szymona Majewskiego. :lol:

Niewidze tu niczego "dziwnego"

- raz pisałeś, że niewarto przekonywac by cena była niższa ( a niech zarabiają grube miliony na nas)

- kolejny raz dawałeś swój wyraz poparcia na wszelakie negocjacje (co za tym idzie obliżenie ceny)

 

Tak czy inaczej, nawet jeżeli mnie stać, to po co wydawać krocie za coś co naprawdę jest mniej warte (szanując oczywiście czyjś pomysł, czas na projekt oraz materiał i samo wykonanie) Również jestem zdania że lepiej sprzedac więcej za taniej niż mniej - i drożej.

Dlaczego ? prosta przyczyna klient znów przyjdzie coś kupić.. jak dostanie taniej (autopsja - sprzedaję telefony komórkowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz dawałeś swój wyraz poparcia na wszelakie negocjacje (co za tym idzie obliżenie ceny)

Miałem na myśli prawdziwe negocjacje a nie hałas na forum i udowadnianie sobie i innym jak będzie lepiej. Popieram każdego kto negocjuje i nikogo kto hałasuje.

Po co to komu? Efekt jest taki, że było dużo hałasu a nawet nie wiemy ilu jest chętnych do zakupu. Jeśli chcesz to powiedz ostatnie zdanie. Ja uważam, że tą dyskusję należy zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.