Skocz do zawartości

aparatura a temperatura


daniello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio rozmawiając z kolegą modelarzem dowiedziałem się, że jego aparatura co prawda może nie najlepszej firmy, ale pracująca w paśmie 2,4GHz w instrukcji ma zapisane, iż pracuje do temp. -1 st. C.!!!, co mnie zaskoczyło. Ja posiadam Hiteca Laser 4, a że pora na to odpowiednia chciałem sprawdzic jak to jest potraktowane w mojej instrukcji obsługi. Niestety żadnego zapisku z tym związanego nie znalazłem. :? Ale może ktoś z forumowiczów zastanawiał się już nad tym? Chcąc polatac mamy zignorowac instrukcję czy w związku z ujemną temperaturą będą np. jakieś problemy z zasięgiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że właśnie trzeba ryzykować! Właśnie po to jest zima, żeby latać modelami :-)

 

Tylko po przyjściu do domu, należy dać elektronice nagrzać się do temperatury pokojowej i pozwolić na odparowanie skroplonej pary wodnej, zanim włączymy zasilanie. Wilgoć na mrozie się nie skropli, ale po przyjściu do domu tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.