Skocz do zawartości

Serva TOWER PRO 5010


TEQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czyli wszyscy 3 osoby tj. Ja, Radek i Olek kłamiemy tak? a ty niby masz rację? jezeli jesteś osobą która lata trenerkami to sie nie dziwie :lol: ciekawe jak bys sie pokazał na jakims zlocie z swoim modelem, ktoś chciałby zobaczyc jakie masz serwa a tu... tower pro za 20 zł :D:D ciekawa jaka była by ich twarz, wszyscy mają serwa za 300-400 zł a tutaj chinski bubel za 20 zł, jeżeli narazie nie masz zakłucen to sie ciesz!, zobaczymy jak długo ta radość będzie na twojej twarzy, jak chcesz mogę zacząć odliczac od dzisiaj czas do którego będa twoje serwa działać, o ile sie pochwalisz, jeżeli twierdzisz że ja kłamie, pisze bzdury, zobaczymy za jakis czas kto tu kłamie ;]

 

zrozum to człowieku ZE SERWO ZA 20 ZL NIE MOZE BYC DOBRYM SERWEM, W CHINACH TAKIE SERWO PEWNIE KOSZTUJE 5-10 ZL W PRZELICZENIU NA NASZA WALUTE, to juz sam kabel i obudowa jest więcej warta niz serwo.

 

http://rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=165&products_id=487&language=pl

 

Cena obudowy do serwa S3010/3305/3050/3152 (stock No FCS3010): 45.50zł !!!!!! czyli za cene 2 serw tower pro możemy miec jedna obudowe do serwa futaby :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku 100% racja Sebastian podrosnie przyjdzie czas ze juz tata przestanie kupowac narazie tego nie rozumie. Ja na silnik do Funtany 90 zbierałem prawie rok czasu nie wstydze sie tego powiedziec takie sa realia i ciesze sie ze wogóle nazbierałem. A cieszylem sie nim na pewno bardziej niz by mi przyszedł tak łatwo za nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego podajesz ceny poszczególnych elementów serw, jakie ma to znaczenie.Kupiłem silnik w wimarexie za 385zł, jak bym go chciał złożyć z części dostępnych w tym samym sklepie kosztowałby ze 2 razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego podajesz ceny poszczególnych elementów serw, jakie ma to znaczenie.Kupiłem silnik w wimarexie za 385zł, jak bym go chciał złożyć z części dostępnych w tym samym sklepie kosztowałby ze 2 razy więcej.
to powiedzmy nawet że ta obudowa kosztowała by 25 zł. przecież to śmiechu warte,

 

marcin133, powiedz mi dlaczego miałbym pisac bzdury? ja tylko chce aby kazdy jak najdluzej cieszyl sie swoim modelem a nie żeby było jak najwiecej tematów w dziale kraksy,a wiekszosc kraks jest właśnie z winy sprzętu

 

Na to wyglada, że jak ja kłamie ze tower pro nie posiada filtrów, to kłamie również i radek i olo115.

 

Powtórze jeszcze raz, jeżeli ktos nie ma tyle oszczędności lub szkoda mu pieniędzy na lepsze serwa - niech lata na tower pro.

 

Ostatni raz odpowiadam w tym temacie, mam inne zajecia od ciągłego odpisywania marcinowi, sam zobaczysz pewnym razem że lepiej jednak było kupić te hiteki.

sebarc wiesz mi ostatnio padły 2 serwa Hitec'a- HS-81 i HS-55, a moje e-sky trzymają sie dobrze już drugi sezon tamte miały niecały 1, ciekawe dlaczego "bubel" za 20zł przeżył Hitec'a ?

 

Z twojej wypowiedzi wynika (przykład) iż wolałbyś silnik spalinowy ASP(przecież chinskie

jest lepsze niż japońskie) od np. O.S Maxa.

 

 

Tu nie chodzi o płytkę, filtr zamieszcza się w silniku a dokładnie między łączeniem silnika a scieżką na płytce gdzie wlutowany jest silnik.

 

Człowieku, nie wszystkim kupują rodzice serwa , radia itp.Skoro latasz w towarzystwie biznesowym to pewnie się nie spotkamy.

 

nie latam w towarzystwie biznesowym, nie patrze na wygląd towarzystwa z kim latam, ani czy wygrywają w lotka itd.. latam i koleguje się poprostu z normalnymi ludzmi. ja poprostu nie lubie, jak ktoś wmawia mi że ja kłamie (tak jak robi to marcin) ja jestem tacy jak inni np. jak radek, olek, ty ... poprostu pieniędzmi napewno sie nie różnimy!! może jedynie wiekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę że kłamiesz nie dlatego że twierdzisz że nie ma w tych serwach filtru ale dla tego że nie wiesz nawet jak ten filtr powinien wyglądać a wmawiasz nam iż używasz tych serw lecz przerobionych przez siebie samego.

 

Piszę że piszesz bzdury i znów nie chodzi o filtr ale o całą Twoją pozostałą twórczość jaką prowadzisz tu na forum.

 

(Przynajmniej do tej pory mam takie zdanie ponieważ nic nie robisz bym mógł to zdanie zmienić)

 

P.S. Właśnie zauważyłem że to Ty jesteś tym wszystkowiedzącym 15 latkiem z którym nie po raz pierwszy prowadzę taką dyskusję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych i innych dyskusji wniosek mam jeden. Zawsze ludziom łatwiej udowadniać swoje kłamstwo niż przyznać się do błędu :roll:

 

Ostatni raz odpowiadam w tym temacie, mam inne zajecia od ciągłego odpisywania marcinowi,
No to się nie dowiedziałem co to za filtr i czy w ogóle istnieje. Olałeś mnie i wszystkich innych zainteresowanych tematem (właściwym). :ble:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie tego filtru postaram sie wstawic, a co do marcina, mi sie wydaje ze ty sam kłamiesz,ostatni raz co do radia optic i jr które ma wiekszy zasięg miałem racje, teraz też mam taką racje a jeżeli nie masz zakłucen to po co ci te filtry?? nie widze takiej potrzeby, na pw wysle go filipowi, ale na forum na pewno nie wstawie, sam sie męcz. Na to wyglada że ten 15 latek więcej wie od 28 latka, jesli sie nie znasz na elektronice najlepiej sie nie wypowiadaj w tym temacie, jak mi sie zdaje nie jestes autorem tego tematu wiec... porównaj sobie twoje zachowanie to filipa, on jakos nie wmawia mi że kłamie, tylko czeka na zdjecie które mu wysle, współczuje pawłowi z kim to musi latać na jednym lotnisku.. ehh, a on chyba na tower pro też nie lata, ma podobne zdanie do mojego, i powtarzam jeszcze raz, jeżeli ja kłamie to kłamie również radek872, olo115, ich posty na temat zaklucen serw i filtrach niczym sie nie róznią od moich, a swoją wiedze mam od swojego ojca, który interesuje się już tym od ponad 25 lat, to też znaczy, że on sam kłamie, czyli wszyscy z tego raciborza kłamią a z gdanska to same nie winiątka... ciekawe, może jeszcze pare osób z raciborza zaprosić tutaj, co sądza na temat serw tower pro? a jest ich około 15-20 w przedziale wiekowym 25-50 lat. Nie chce już szłyszeć odpowiedzi marcina w tym temacie na temat mojego zdania.

 

Ja też chciałem zobaczyć ten filtr.
, przepraszam :) kolega krótkofalowiec też je otrzyma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, dość tej dziecinady :evil:

Sam zacząłeś z tymi filtrami i albo DOKŁADNIE WYTŁUMACZYSZ WSZYSTKIM jak to zrobić, albo będziesz miał 6 m-cy na przemyślenia !

 

Na razie masz jeszcze szansę, ale od kilku dni świerzbi mnie ręka, żeby Cię zbanować, bo nic konkretnego nie piszesz, tylko siejesz na forum zamęt :evil:

Ratuje Cię tylko Twój młody wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebarc nie wykręcaj kota ogonem i chodź czytaj ze zrozumieniem! Nigdzie nie pisze że filtr jest nie potrzebny, że go nie ma czy cokolwiek! Więc nie piszę też że kłamie olo i radek!! Piszę natomiast że mam podstawy do tego że TO TY nas oszukujesz pisząc iż sam takie filtry stosujesz! To że wkręcasz tu osoby inne już nie wspomnę........

 

Wywołałeś na forum falę zainteresowania tematem to go dokończ! - tak przynajmniej się robi chyba że Ty masz inne zwyczaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert_tata jak Kolegę zabananujesz to nie zobaczysz cudownych filtrów - pierścieni zapewne.
:lol: A ja wolę błogi spokój na tym forum niż oglądanie cudownych filtrów, prezentowanych przez dzieciaka nie mającego pojęcia o czym mówi :mrgreen: . Może jednak okresowy ban.... i zamknijmy ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem : servo cyfrowe S3152 Futaba -brak jakichkolwiek elementów indukcyjnych w obwodzie silnika i zasilania serwa, jeden kondensator na zasilaniu silnika.Serwo S3001 Futaba analogowe -sytuacja taka jak w 3152, serwo Graupner C507 - jak wyżej z tą różnica że kondensatory są trzy w zasilaniu silnika.Hitec Hs 300BB > kondensator 91 nF przylutowany bezpośredno do styków silnika.Jeden styk silnika przylutowany na stałe do jego obudowy.

Potem jeszcze sprawdzę Hitecki ,GWS-y i TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Hubercie wreszcie zareagowałeś arogancja tego dzieciaka zaczeła mnie już drażnic Sławek przecież Twoja wiedza z zakresu elektroniki jest nieporównywalna z tym co przedstawia ten młodzieniec więc szkoda z nim dyskutowac

na pw wysle go filipowi, ale na forum na pewno nie wstawie, sam sie męcz. A co z innymi uczestnikami tego forum którzy śledzą ten temat?. Dziecko (bo jeszcze nim jesteś) zrozum że to forum to nie Twój prywatny folwark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.