Skocz do zawartości

kiler z allegro, ma ktoś z Was?


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zainteresował mnie ten zestaw, przymierzałem się do zagiego 120cm, a tutaj w sumie wszystko jest w zestawie.

http://allegro.pl/kiler-latajace-skrzydelko-rc-i1367507841.html

 

ma ktoś z was to skrzydełko? jak się sprawuje?

 

zastanawiam się jaki silnik i śmigło, żeby latało podbnie jak to skrzydło:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam ten model. Jest super. Cena do jakości wykonania to 6+ a właściwości lotne niesamowite. Przy pakiecie 3s 2200 mah latalem 40 min. Polecam model. Mala uwaga. Jak bedziesz go składał to silnik ustaw równolegle do dolnej krawędzi skrzydla. Przy starcie modelu nie ciagnie w glebę i przy mniejszych obrotach rowno leci. No i lotki 5 mm umies do gory. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam także posiadam ten model lata wspaniale nie wpada w korek wiele wybacza u mnie latał z pakietem 3s 1350 rincho i silkiem tower pro za 30zł mocy cutke brakowało ale dawał rade oto fim z moim kilerem

nalepiej daj serwa z metalowami trybami bo htx 900 padły mi 2 razy Model godny polecenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ta cena i wszystko jest w zestawie - REWELACJA ! Chciałem kupić Tzagi ale tam wszystko trzeba by było kompletować. Na razie zrobię kilera i się oswoje z lataniem skrzydełkiem, a potem ritewing zephyr albo tzagi 140cm, 150cm pod platformę FPV.

 

@Marcin K. lotki w górę na czas startu tylko, czy w ogóle w takiej pozycji mają być ?

 

autor filmiku z pierwszego postu mam silnik 2200kv (http://www.giantcod.co.uk/a22089-2200kv-outrunner-brushless-motor-p-405170.html) + 5x5, tylko że tam skrzydełko jest troche mniejsze 82 cm

 

co polecacie za napęd, żeby to szybko latało?

 

pakiet 3S ~1300mAh pewnie tam wsadzę.

 

pozdrawiam i dzięki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powiem 5mm w górę to pozwala zerowa. Musze sobie kolejnego kupic bo juz sie konczy. Mialem fajnego kreta tym modelem. Z 20 m w pionie w glebę. Dziubek troche sie zgniutl a tak to nic poza tym. Ten model byłby niezniszczalny gdyby w całości byl z epp. A tak to polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej!

 

to jaki silnik do szaleństw tym killerem polecacie? coś 500g szybkoobrotowego czy większy ciąg ?

mam w tym momencie w domu ray cd 2830/12 (ale chyba za ciężki i za wolno obrotowy?) ray 2822/27 - ten też mam, napędzić to skrzydło da radę, ew. okazać się może za wolny.

 

mam też serwa tower pro sg90 i power hd HD-1900A, sg90 są chyba minimalnie mocniejsze, chyba wystarczą ?

w opisie piszą żeby sklejki wkleić na klej polimerowy, mam taki dragona ale wydaje mi się że strasznie słabo klei (na razie modelu nim nie skleiłem, ale kawałki które dla testu nim sklejałem, strasznie słabo się trzymały - no chyba że trzeba mocno części ścisnąć na 24h ? w każdym razie w porównaniu do epoksydowych czy CA wydaje się on być strasznie słaby :/ )

czy zamiast tej fabrycznej 'kabinki' na sprzęt warto zrobić z włókiem szklanych ? (mam sporo wolnego po poprzednim projekcie).

czy skrzydło przed oklejeniem 'przemalować' klejem polimerowym (rozcieńczonym denaturatem) ? ponoć potrafi to wzmocnić styropian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasiu, trzeba umiec kleic poliuretanem to dlugo nie schnie :) polecam uhu por. Klei szybko i mocno.

W moim lata silnik chyba turbo jet chyba 2822(nie pamietam dokladnie jaki), 2 serwa tp sg90, i akumulatory 1500 i 2200, Smiglo 9x5.

Przy 1500 mah da sie latac ok 15 min. Oczywiscie spokojnie na pol gazu, a na 2200 to troche ponad 30 min:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj nabyłem, (poza allegro, bo aukcja była juz zakończona), pisz, to pewno jeszcze dziś kupisz, jeden wczoraj wolny jeszcze był.

 

to jak te listeweczki wklejać? jednak na polimerowy? epoksydowy będzie gorszy? (bo sztywny?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.