Skocz do zawartości

"Garaż" na samochód RC


Chriss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę zrobić przenośny garaż dla mojego samochodu. Chodzi mi oto by zrobić taki jakby hangar na przetrzymywanie go w domu ale i przenoszenie go (jak przenośne transportery dla kotów albo psów). Chodzi mi żeby mógl wytrzymać ciężar samochodu (ok.3 kg) oraz jeszcze np pilota (NADAJNIK) w środku. Zadowoliłbym się również podpowiedzią czym by np te kawałki sklejki (taki materiał chce do tego wykorzystać) przymocować do siebie by się przez przypadek nie odkleił podczas transportu. Sądze że klei i gwoździe to za mało. A z czego zrobić rączkę do trzymania?? Wymiary to nie problem

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód to HPI Pulse 4.6 jest to Buggy. skala 1:8. Aluminiowych szukałem ale zadne mi nie odpowiadały :( Więc chce zrobić drewnianą, w sumie chce zrobić prawdziwy garaż z oświetleniem, wentylacją z wentylatorem ze starego modelarskiego silniczka oraz jeśli się uda jakimś umocowaniem od podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie chce zrobić prawdziwy garaż z oświetleniem, wentylacją

A kanał i instalacja ciśnieniowa?? To chcesz zrobić makietę czy pudełko do przenoszenia modelu?? Jeśli to drugie to co za problem, włośnica w rękę i wytnij pudło, posklejaj, jakiś uchwycik i gotowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie rozwiązanie proste. nie bawić się w żadne pierdoły, tylko kupić klatkę dla kota(tę do transportu), stos makulatury na wyściółkę i masz załatwioną nawet wentylację ;) Jak potrzebujesz miejsce na nadajnik, to dołożyć sklejkową półkę pod sufitem i wody nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak ale sklejka wyjdzie taniej, napracuje się (a to lubię), po 2 klatka dla kota może być za mała bo rozstaw osi jest za duży ( fakt mogliście wnioskować żeby kupić klatkę dla kota jak pisałem ale chodziło mi tylko żeby była DO TRANSPORTU JAK klatka np. dla kota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej wyjdzie pojemnik z plastiku, taki z pokrywą i uchwytem.

Strzelcy robią sobie kufry na broń - aluminiowe kątowniki, ładna blacha itp. W środku wypełnienie gąbką z wycięciem na model i akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.