Jump to content

"Garaż" na samochód RC


Chriss

Recommended Posts

Witam. Chcę zrobić przenośny garaż dla mojego samochodu. Chodzi mi oto by zrobić taki jakby hangar na przetrzymywanie go w domu ale i przenoszenie go (jak przenośne transportery dla kotów albo psów). Chodzi mi żeby mógl wytrzymać ciężar samochodu (ok.3 kg) oraz jeszcze np pilota (NADAJNIK) w środku. Zadowoliłbym się również podpowiedzią czym by np te kawałki sklejki (taki materiał chce do tego wykorzystać) przymocować do siebie by się przez przypadek nie odkleił podczas transportu. Sądze że klei i gwoździe to za mało. A z czego zrobić rączkę do trzymania?? Wymiary to nie problem

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Link to comment
Share on other sites

Samochód to HPI Pulse 4.6 jest to Buggy. skala 1:8. Aluminiowych szukałem ale zadne mi nie odpowiadały :( Więc chce zrobić drewnianą, w sumie chce zrobić prawdziwy garaż z oświetleniem, wentylacją z wentylatorem ze starego modelarskiego silniczka oraz jeśli się uda jakimś umocowaniem od podłogi.

Link to comment
Share on other sites

w sumie chce zrobić prawdziwy garaż z oświetleniem, wentylacją

A kanał i instalacja ciśnieniowa?? To chcesz zrobić makietę czy pudełko do przenoszenia modelu?? Jeśli to drugie to co za problem, włośnica w rękę i wytnij pudło, posklejaj, jakiś uchwycik i gotowe :wink:

Link to comment
Share on other sites

Znaczy normale pudełko zrobić i dać ta diody, jakieś odpływy na dnie albo koryto żęby woda się zlewała jak bym jeździł po śniegu lub wodzie no i ten wentylator zęby usuwał pare itp.

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie rozwiązanie proste. nie bawić się w żadne pierdoły, tylko kupić klatkę dla kota(tę do transportu), stos makulatury na wyściółkę i masz załatwioną nawet wentylację ;) Jak potrzebujesz miejsce na nadajnik, to dołożyć sklejkową półkę pod sufitem i wody nie dostanie.

Link to comment
Share on other sites

Hmm tak ale sklejka wyjdzie taniej, napracuje się (a to lubię), po 2 klatka dla kota może być za mała bo rozstaw osi jest za duży ( fakt mogliście wnioskować żeby kupić klatkę dla kota jak pisałem ale chodziło mi tylko żeby była DO TRANSPORTU JAK klatka np. dla kota.

Link to comment
Share on other sites

Najtaniej wyjdzie pojemnik z plastiku, taki z pokrywą i uchwytem.

Strzelcy robią sobie kufry na broń - aluminiowe kątowniki, ładna blacha itp. W środku wypełnienie gąbką z wycięciem na model i akcesoria.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.