Skocz do zawartości

FrSky TFR8 odbiornik


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Z ciekawości zapytam czy miał ktoś styczność z tym odbiornikiem

http://www.modelmotor.pl/frsky-tfr8-odbiornik-8-kan-zgodny-z-futaba-fasst.html

Atrakcyjna cena zachęca ,ciekawe jak z jakością ,jakieś doświadczenia,zadowolenie ??

Nie chciałbym "trzepnąć " modelem i mam dylemat czy oryginał za ok 360zl czy może się skusić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RCGroups sie klania. Przeegzaminowali to ustrojstwo i nie narzekaja.

Oczywiście próbowałem coś z RCGroups wywnioskować lecz najbardziej pewne są słowa zadowolenia bezpośrednich uzytkowników jak np .elektrona :D tak więc chyba przetestuję na sobie i dam znać czy również odbiornik sprawdzi się u mnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że w grudniowym modelarzu piszą właśnie o tym odbiorniku i innym tej firmy. Może warto się zaopatrzyć:) A tak z ciekawości, jakich nadajników używacie? Ja mam T8FG i zastanawiam się czy takiego małego ustrojstwa nie sprawić sobie(lub tego z HC) do elektryczka z EPP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testuj testuj :) Myślę, że nie pożałujesz :twisted:

 

PS> Sprawdzałem działanie tylko HS czyli trybu normal bo nie mam w modelu wszystkich serw cyfrowych wiec o trybie FS gdzie ramka ma 7ms się nie wypowiem :D

 

Tylko celem sprostowania: tryb HS to ramka 7ms, rozdzielczość 2048 i współpraca z serwami cyfrowymi, FS to ramka 14ms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Z ciekawości zapytam czy miał ktoś styczność z tym odbiornikiem

http://www.modelmotor.pl/frsky-tfr8-odbiornik-8-kan-zgodny-z-futaba-fasst.html

Atrakcyjna cena zachęca ,ciekawe jak z jakością ,jakieś doświadczenia,zadowolenie ??

Nie chciałbym "trzepnąć " modelem i mam dylemat czy oryginał za ok 360zl czy może się skusić?

Post pod postem, ale musiałem to napisać :jupi:

Jeśli cena z podanego linku jest według Ciebie zachęcająca, to co powiesz o tej:

 

http://www.t9hobbysport.com/item.asp?catid=101&subcatid=189&prodid=603

 

Nawet przy zakupie jednego z przesyłką do Polski jest dużo taniej (sklep w unii, więc cła nie płacimy, a i VAT jest niższy), a przy czterech, gdy cena spada do 25 funtów to już inna bajka. Mogłem wprawdzie nie dzielić się informacją, kupić parę sztuk i handlować na alledrogo, ale nie jestem pazerny na forsę, a nie lubię jak nasi sklepikarze zapominają o tym, że jest internet, Polska jest w EU, ale 2 stycznia nie zapominają o zmianie ceny, bo VAT się zmienił, mając tak "konkurencyjną" w porównaniu do innych detalistów cenę

Dodam tylko, że w innych sklepach w UE znalazłem równie niskie ceny. Koledzy nie bójcie się, kupujcie tam gdzie jest taniej, nie dajcie golić. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od razu przyłączę się i zapytam,

http://www.t9hobbysport.com/item.asp?catid=106&subcatid=183&prodid=597

taki secik rozumiem (łącze JR) będzie pasował do Turnigy 9x ?

rozumiem że jest tylko jedno FrSky i to jest właśnie ten nadajnik,odbiornik i cały system, o którym tak dobrze się wypowiadają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Z ciekawości zapytam czy miał ktoś styczność z tym odbiornikiem

http://www.modelmotor.pl/frsky-tfr8-odbiornik-8-kan-zgodny-z-futaba-fasst.html

Atrakcyjna cena zachęca ,ciekawe jak z jakością ,jakieś doświadczenia,zadowolenie ??

Nie chciałbym "trzepnąć " modelem i mam dylemat czy oryginał za ok 360zl czy może się skusić?

Post pod postem, ale musiałem to napisać :jupi:

Jeśli cena z podanego linku jest według Ciebie zachęcająca, to co powiesz o tej:

 

http://www.t9hobbysport.com/item.asp?catid=101&subcatid=189&prodid=603

 

Nawet przy zakupie jednego z przesyłką do Polski jest dużo taniej (sklep w unii, więc cła nie płacimy, a i VAT jest niższy), a przy czterech, gdy cena spada do 25 funtów to już inna bajka. Mogłem wprawdzie nie dzielić się informacją, kupić parę sztuk i handlować na alledrogo, ale nie jestem pazerny na forsę, a nie lubię jak nasi sklepikarze zapominają o tym, że jest internet, Polska jest w EU, ale 2 stycznia nie zapominają o zmianie ceny, bo VAT się zmienił, mając tak "konkurencyjną" w porównaniu do innych detalistów cenę

Dodam tylko, że w innych sklepach w UE znalazłem równie niskie ceny. Koledzy nie bójcie się, kupujcie tam gdzie jest taniej, nie dajcie golić. :devil:

Masz rację Piotrze w tym co napisałeś.Wiem że można taniej jak to tu opisujesz ale po prostu na daną chwilę tak mi najłatwiej i najszybciej :wink:

Moje stwierdzenie że cena jest zachęcająca wynikło w porównaniu z odbiornikiem Futaby (360 zł) i to napewno jest to okazja ,jesli odbiornik odpowiada parametrami i "osiagami" odbiornikowi Futabowskiemu :D

Zamówiłem i już na dniach napiszę czy polecam czy nie.Jak odbiornik się sprawdzi to pewnie skorzystam z Twojej sugestii Piotrze i zamówię taniej-z 2-3 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezły z Ciebie "wyszukiwacz " Piotrze :D Tak myślałem o R617 FS (taki miałem w zestawie z apką).Faktycznie są dość spore rozbieżności cenowe :shock: i warto przed poważniejszymi zakupami dokładnie się rozejrzeć .

Dzięki za info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości kolegi mam i ja 2 odbiorniki ORANGE RX FASST TFR8.

Nie zdążyłem jeszcze przeprowadzic testów w locie ale po pierwszej próbie bindowania z nadajnikiem Futaba T8FG jestem zadowolony. Bindowanie natychmiastowe bez żadnych problemów. Podłączyłem na szybko 2 serwa, wszytsko działa dobrze. Odbiornik waży 13,8g i będzie używany do ESA jako tańsza alternatywa oryginalnych odbiorników ze względu na tzw "urazowość" w tej dyscyplinie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja takze posiadam dwa takie odbiorniki , z ktorych jestem zadowowlony. ( na razie z jednego bo jest zamontowany w samolocie , drugi mam w rezerwie , jeszcze nie probowany ). Odbiornik ten zastepuje RF617S . Tak wiec w twj chwili posiadam jeden Futaby i dwa Orange. Pierwszy Orange nie ma pudelka tak jak drugi , tylko przezroczysta oslone termokurczliwa. ( takie byly pierwsze wersje ). Ogolnie polecam , za ta cene tj za cene orginalnej Futaby masza dwa Orange

Kiedy je kupowalem byly po 29.99 i teraz z tego co widze cena poszla do gory na 39.99.Co ciekawe kiedy zamawialem ostatni , miesiac temu to wyswietlana cena wynosila 39.99 ale zaplacilem 29.99$

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy je kupowalem byly po 29.99 i teraz z tego co widze cena poszla do gory na 39.99.Co ciekawe kiedy zamawialem ostatni , miesiac temu to wyswietlana cena wynosila 39.99 ale zaplacilem 29.99$

 

Wystarczy nacisnąć (kliknąć) przycisk "SWARM", zebrać 6 kumpli i mamy cenę 28,80$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony odbiornik dotarł.Nie jest w "foli" a w plastikowej obudowie,sprawia wrażenie solidnego.Założony w modelu bezproblemowo się zbindował,ale pogoda pokrzyżowała plany na testy w locie które na pewno przedstawię -myślę że pozytywne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.