Skocz do zawartości

Nadajnikowa rewolucja. Pierwszy nadajnik od JETI !


specyfick

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm! Znaczy KARAOKE! :P

 

Powtórzę za Swiftem, że rewelacyjnym pomysłem wydaje się duży, czytelny wyświetlacz umieszczony w górnej części nadajnika. Tęsknie za takim od czasu Eclipse 7.

Co z tego, że nowoczesne wyświetlacze są czytelne i prezentują całą masę informacji, kiedy zazwyczaj są umieszczone w dolnej części nadajnika i są permanentnie zasłonięte smyczą. A jak nie są, to i tak trzeba patrzeć na brzuch, jak nie przymierzając przed pisuarem - a wtedy słabo obserwuje się niebo... :P

 

Druga ciekawa rzecz, to bezstykowe potencjometry - aż dziwne, że nie są powszechnie używane w nadajnikach... Ani to drogie, ani skomplikowana adaptacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Yes sir, to sie kreci.

Moje pretensje to fakt ze (chyba) nie zrobili czegos jak w Royal Evo, co umozliwia bezpieczna zmiane(ustawienie) parametrow w locie. Evo ma 2 pokretla, w dobrym miejscu, w menu powiadasz ze lewe moze zmienic parametr X, prawy parametr Y. W locie naciskasz pokretlo by je uaktywnic, ustawiasz, naciskasz ze skonczyles, jak wyladujesz, wyrzucasz toto z menu. Czesc. Wygodne jak cholera.

I chyba innych pretensji nie mam. Moze tylko pstryczki w drazkach. Tez wielce mila rzecz, ale mam przeczucie ze mimo ze na obrazku tego nie ma, taka opcja istnieje. Za bardzo to Multiplexa przypomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji z RCGroups, na targach w Norymberdze podano cenę ok. 700 EUR

Wedlug informacji z rc network de 800-900 EUR :D

 

Swift - wszystko jest relatywne FX30 - 870 Eur, FX40 2400Eur.

Mozna tez troche taniej :D Fx-30 bez modulu HF mozna kupic za 629 EUR,a moduly fassta juz widzialem za 115 EURlink

Z FX-40 podobnietutaj jest za 2050 EUR.Z DC-16 napewno bedzie podobnie i trzeba bedzie troche poszukac i wybrac sklep z najleprza cena.

Nadajnik zapowiada sie niezle i napewno bedzie sie dobrze sprzedawal.Ja nie kupie, mam WEA :D .Ciekawe czy nadajniki Weatronic beda mialy polskie menu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Pan JElinek i TInka o cenie jeszcze nie mówią..... Źródło, które miesiąc temu ujawniło, że drążki nie mają potencjometrów tylko czujniki Halla teraz podpowiedziało, ze cena powinna oscylować koło 700 EU. Softu jeszcze nie ujawniono ale są pretensje, że inne niż w Evo......

Design nie jest ostateczny a rozmieszczenie niektórych elementów sterujących celowo inne, z uwagi na konkurencję.....

Joshua - twórca designu uśmiecha się emotikonami przyglądając się dyskusji na RCMani i na stronach M.Pilnego..... Ciekawe, czy podgląda i nas ?

ŻENADA !!!

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu w taki chamski sposob? Wolalbys po "polaczkowemu"?

Ucz sie jezykow lepiej

Boogie tak trzymac!!!!!!

 

Jurek ma racje.Z tego co mowia koledzy ktorzy byli na targach,design w wersji ostatecznej moze ulec zmianie.To samo dotyczy softa, ten na targach to podobno Beta,czyli tez nie do konca wersja ostateczna.Co do ceny to nikt na dzis jej nie zna.Nie pozostaje nic innego jak czekac do lipca i miec nadzieje ze to nie bedzie taki sam niewypal jak MC-32 Graupnera :D

My tutaj (DE) sie smiejemy ze tworcy MC-32 czekaja az konkurencji skonczy sie amunicja i wtedy rusza do ataku :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

To co zrobiła firma Jeti nie nazwałbym rewolucją. To jest raczej żelazna konsekwencja w postępowaniu i to mnie cieszy.... Pozbierali do kupy, do jednego nadajnika to, co już funkcjonowało w formie przystawek. I fajnie, wreszcie rozsądne, logiczne postępowanie. Duży ekran - rewolucja ? 2 GB pamięci i czujniki Halla - rewolucja ? Soft po polsku - rewolucja ?

Eeeee, aż tak się nie emocjonuję... Życzę im powodzenia ! Wprowadzenie takiego nadajnika na rynek to ogromne przedsięwzięcie finansowe i musi się zwrócić. 4 kanałowy odbiornik do halówki za 200 zł nie otwiera drzwi do potencjalnie dużego rynku.... Ale trzymam kciuki !

Że jest dobre - świadczyłaby opinia czołowego czeskiego zawodnika, który aktualnie lata Futabą 14Z, był w Norymberdze, pobawił się softem, podyskutował o ergonomii (i zapewne dowiedział się co będzie inne w egz. seryjnych) i stwierdził, ze jak będzie na rynku to zmienia radio !

Ale, to co jemu odpowiada nie musi dla mnie przedstawiać wartości kilkuset EU !

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.