Skocz do zawartości

Loty w Radawcu


pawel66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj byłem pierwszy raz w Radawcu. Jak dla mnie.... BOOOOOOOOOMBA!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy tam pojadę. 8)

Przy okazji, zarobiłem czekoladę, jak panu Zbyszkowi model uciekł z pola widzenia. Znalazłem!!Konkretnie Easy Glider. Wylądował grzecznie 5m obok drzew. Nawet nie był muśnięty...

Pogoda była dzisiaj fajna, tyle że troszkę zimno. Tak zimno, że nie wiedziałem czy trzęsę się ze strachu, że lecę motoszybowcem, czy z zimna... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam nadzieję, że to dotrze do tych wsioków w złomach za 1500 zł. Od jutra wożę pałę i jak trafię kretyna to leje bez uprzedzenia i patrzę czy równo puchnie. A swoją drogą zgłaszamy sprawę na policję i do prokuratury. Lekko licząc renowacja będzie tego debila kosztować minimum 10 tys zł. jak sprzeda swoje 20letnie szrotowe bmw to i tak mu nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cieżżżżżżżż. :shock: o nieeeee no no to przecież witki mi opadły :? . Mam nadzieję że temu kto to zrobił dostanie się po du*ie. pietka, myślę że trudno będzie znaleźć tego bezmózgiego patafiana który zniszczył nasze lotnisko. :( Mimo wszystko kibicuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Krzychu

No, my też mamy niespodzianki na płycie. :twisted: Jak sobie znowu pojeżdżą to już raczej nie odjadą. A NA PEWNO BĘDZIE ICH TA PRZYJEMNOŚĆ KOSZTOWAŁA MINIMUM KILKA STÓWEK, ŁECH, ŁECH!!!

Ale mimo wszystko planujemy rekultywację na wiosnę i zabezpieczenie wjazdu tak aby każdy chętny urwał sobie koło, a co!!! PIKNIK BĘDZIE!!! Choćby skały sr....y!!! :devil: Od razu zapraszam, żebyście nie mówili, że nic nie mówiłem :wink: .

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Pozdrów Dziewczyny. No i daj po smakowitej kości Mokce i Ince, może w końcu Ci coś wygarną w wigilijny wieczór :D

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić szybko sok z buraka? Wrzucić granat do BMW.

Zastanawiam sie czy Ci "kierowcy" taniego lansu podtrzymuja tradycje czy samochod sam przyciaga bezmozga.

Myśle ,że nie wszyscy co jezdzą BMW sa burakami , jest to tylko stereotyp ,ktory juz dawno nie pokrywa sie z rzeczywistością , i myśle ,że nie ma co rozdzielac ludzi na to jakim kto jezdzi samochodem ,aczkolwiek tak zniszczyc lotnisko jest chamstwem . PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIKNIK BĘDZIE!!! Choćby skały sr....y!!! Od razu zapraszam, żebyście nie mówili, że nic nie mówiłem .

Zaproszenie przyjęte :mrgreen: , tylko musimy zgrać terminy.

Na razie wiadomo zę IV ATM zostanie przeniesiony na 02.06, a na kiedy planujecie Piknik u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.