Skocz do zawartości

Pitts- dobór silnika


Nebeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam pittsa o wadze ok 650 gram z samymi serwami.

Poszukuje mocnego silnika, regulator, odbiornik i akumulator li-pol 3S - nie mam pojęcia w co go wyposażyć więc pytam się was !

 

Ps. Jeżeli istnieje możliwość zrobienia tym modelem zawisu to potrzebuje silnik który mi to umożliwi, wszystko jak najmniejszym kosztem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu testowałem odmianę tego silnika o 1400 obrotach na Volt . Ze śmigłem 11/5.5 ciąg był 1200 gram . Ale pewnie do tego silnika z linku spokojnie zastosujesz 12/6 i uzyskasz większy ciąg . Axi 2808 ( silnik ten jest wzorowany na Axi ) bez problemu kręcił takim śmigłem . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu testowałem odmianę tego silnika o 1400 obrotach na Volt . Ze śmigłem 11/5.5 ciąg był 1200 gram . Ale pewnie do tego silnika z linku spokojnie zastosujesz 12/6 i uzyskasz większy ciąg . Axi 2808 ( silnik ten jest wzorowany na Axi ) bez problemu kręcił takim śmigłem . .

Czyli zawis gwarantowany ?? Pitts'em da się zrobić zawis ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.