Skocz do zawartości

Egzaminy gimnazjalne 2011


ppompka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, skoro jesteście na etapie wyboru szkoły (a może już wybraliście, nie wiem), to polecam 2 Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, profil - klasa lotnicza. Nie jestem pewien jak to dokładnie jest w tym roku, aczkolwiek my mieliśmy internat i szkolenie do licencji pilota szybowcowego sponsorowane przez Europejski Fundusz Społeczny i państwo. Plus oczywiście mnóstwo wykładów. Szkoła nie ma co ukrywać jest na wysokim poziomie i uczniowie którzy ją kończą idą na najlepsze uczelnie w Polsce. Bodajże w ostatniej rekrutacji przyjmowali od około 140 punktów na ten profil(chociaż na niektóre profile od 162..). W klasie jest 20-22 osoby. W jesień latamy, wiosną latamy, latem latamy.. Ogólnie super sprawa :D Byliśmy ostatnio z 4 kolegami w Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej zdawać egzaminy na licencję szybowcową, zdaliśmy bez problemu. W Aeroklubie latamy na takich szybowcach jak Bocian, Puchacz, Pirat, Junior.

Edit.

Zapomniał bym o wycieczkach. Co jakiś czas jeździmy na pokazy lotnicze, niedawno byliśmy w bazie wojskowej w Łaskach, wcześniej w Locie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam szkołę i klasę do której sam chodzę - LO numer 10 w Lublinie klasa Lotnicza http://www.aeroklub.lublin.pl/klasa/liceum_x_wojciechowska.html

 

Wszystkie zalety które kolega wyżej napisał znajdziecie także u nas, jedynie u nas wymagania są niższe bo jest mało chętnych np w tym roku 1 klasa liczy 15 osób :wink:

 

Edit:

Malker do nas na pewno się dostaniesz :wink:

 

Piotrek ty chyba do nas idziesz? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie masz tak: język polski, angielski, plus chyba 2 inne przedmioty obojętnie które (oczywiście w-f, plastyka, technika itp. odpadają).

robraf, z polaka tak samo - 38, matma - 45, angielski 47. Te humanistyczne przedmioty jak dla mnie to masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio to powyżej 140-145 punktów trzeba mieć, do mat-fiz-inf ponad 160 było. Ale kolejną zaletą (przynajmniej dla mnie) jest to że bardzo dużo panienek w szkole ;d Na oko jakieś 80-85 %. Wiadomo, dużo z nich to średnie.. Ale reszta to muszę powiedzieć że jest co popatrzeć.. :twisted:

Normalnie dostajemy oceny, nie punkty, a poziom jest bardzo wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z panienkami jest dokładnie odwrotnie z uwagi na to że to zespół szkół z Technikum, ale jest na czym zawiesić oko :wink:

Poziom nie jest wysoki, wystarczy trochę sie uczyć żeby zdać, mamy system punktowy gdzie z każdego przedmiotu na 2 trzeba mieć powyżej 35pkt/100, na 3 50pkt/100, 4 75/100 reszty nie znam bo nie dostaje wyższych ocen z "powaznych" przedmiotów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodac ze dziewczyn jest mało w ogóle w zespole szkół :wink: w Mojej klasie na 7 chłopaków przypada 8 dziewczyn, 3 chłopaków razem ze mną jest spoko reszta poniżej krytyki, a ładnych dziewczyn mamy 5 :wink: (moja subiektywna ocena niektórzy doliczą się 7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję iść na mechatronikę ale dziewczyn nie ma.

:D A ja mam farta, szkoła "górniczówa" w Wodzisławiu Śląskim, poszedłem na mechatronika i mam łączone z ochroną środowiska, gdzie dziewczyny w klasie "oś" stanowią chyba 20/23, w klasie ogółem mamy 40 osób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.