Skocz do zawartości

BMI Flight Simulator (alternatywa dla platnych i fms )


remix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. dzis tak przypadkiem wpadlem na stronke

BMI a tam wielki o to Button kierujacy do darmowego symulatora :)

A ze dzis latania mi bylo malo to mysle sobie zobaczymy.... i o to prosze.

 

http://www.bmi-models.com/#en/BMI_Free_Simulator/6/4445

Troche screenow a nieco ponizej link do downloadu.

http://www.bmi-models.com/FS/

 

moze nie jest to jakas super rewelka jesli popatrzymy na RF czy jemu podobne ale jak na cos co darmowe mysle ze warto sie zainteresowac :)

 

Testowalem osobiscie na Turnigy 9x jak najbardziej bez problemowo :)

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh powiem ci ze pierwszy raz widze teraz rcdp i z filmiku na yt wynika na to ze to blizniacze oprogramowanie tyle ze te sygnowane jest BMI i chyba rozni sie tylko tym ze w BMI sa modele tej firmy :) bo widze ze sceneria bardzo podobna...

Ale jak by nie patrzec teraz sobie polatalem chwilke i powiem ze jak dla mnie to fajna sprawa :)

latam na rf i afpd ale mimo wszystko przypadl mi do gustu ten soft :) min. Wodowanie, zywa sceneria (ciagniczek , ptaszki :) ) , Kamerki naprawde fajne (ze skrzydla gdy widac jak to wszystko ladnie pracuje) , 3D anaglyph czy jakos tak (niestety nie mam takich gogli ) no i chyba glowna zaleta to to ze jest Darmowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaistalujcie sobie tego BMI, zainstalujcie RC Desk Pilots (w osobnym katalogu).

Przerzućcie z RCDP zawartość katalogu aircraft do BMI aircraft i już macie pełny zbiór modeli w ładniejszym programie. RCDP nie ma jeziorka w scenerii.

Można potem sobie RCDP odinstalować. Ale coś pisze, że nowa wersja RCDP ma wbudowany jakiś edytor modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Wgrałem sobie BMI Flight Simulator no i wszystko gra jak trzeba. Modele różne pościągałem. Poproszę o informację skąd ściągnąć inne scenerie i jak/gdzie je wpakować? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMI to wersja reklamowa oparta na symulatorze RC Desk Pilot. Szukaj modeli i scenerii do tego symulatora. Poza tym wyżej masz link do zbioru modeli.

Możesz też sobie zainstalować RCDP i przegrać jego zestaw modeli do BMI (BMI ma ciut ładniejszą scenerię - dochodzi jeziorko).

 

Ogólnie jest to taki sam myk jak z symulatorem Esky, który jest po prostu zwykłym FMS-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.