Skocz do zawartości

ORKA - nowa polska konstrukcja


JarekF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne, kiedy poleciała pierwszy raz. Z tej informacji na Wirtualnej wynikało, że nowy samolot.

Najważniejsze, że jest fajny i polski. Bardzo dobrze, że coś się dzieje z tym naszym polskim lotnictwem.

Cały czas coś się dzieje :P

Tylko nie ma takiego przekazu informacji. Trzeba sobie samemu szukać aby być na bieżąco.

 

Oreczka zacny samolocik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to ile trzeba uzbierać by sie tą zabawką cieszyć:) Sam jestem ciekaw ile to cacko kosztuje.

:rotfl: Zbieraj, zbieraj.

Ale na poważnie.

Na takie zabawki sie nie zbiera i nie odkłada, tylko inwstuje te pieniadze, które firma zarobiła. To kapitał zakładowy, a nie zabawka do polatania sobie.

Do tego drugiego celu to uzbieraj sobie na paralotnię. Też będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na paralotnie to sobie intensywnie odkładam z wypłaty :) Super sprawa, poznałem pilota tego ustrojstwa. Licencja w miarę tania, sprzęt dało by się kupić mieszcząc sie w 15tyś. Wszystko przede mną:)

Popieram. :D

Mój pierwszy lot na "szmacie" to był niesamowite przeżycie, chodź była to tylko 20m górka i całe 5 sekund lotu. :mrgreen:

Nawet późniejsze loty na holu nie były tak emocjonujące jak pierwszy start. :P

Co prawda teraz szkolenie jest sporo droższe i dłuższe, ale to nadal wspaniały sposób na latanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam rzuty 3D Orki w PDF w dużej rozdzielczości, z wymiarami zewnętrznymi.

Jest to "Biała Orka" SP-YEP. Pierwszy prototyp.

 

Rzuty dostałem kiedyś od przedstawiciela producenta jak ładnie poprosiłem. :wink:

To znaczy pogadaliśmy sobie serdecznie na pikniku w Radomiu i potem wystarczyło się przypomnieć mailem. :P

 

 

Mogę się podzielić:

http://www.megaupload.com/?d=6F4IK1PY

 

Jak widać, na pliku jest wyraźne zastrzeżenie - użycie wyłącznie do celów modelarskich - proszę o uszanowanie tego warunku, gdyż pod takim dostałem ten plan.

Czyli budowanie modeli na tej podstawie - jak najbardziej. Budowanie konkurencyjnej konstrukcji w garażu już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.