Skocz do zawartości

Lotnisko Niesułowice - kolo Olkusza/Trzebini


LQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś tj. 21.08.11 planuje polatać na lotnisku Kataną oraz Easy-cubem - jeśli ktoś tez się wybiera proszę dać znać o której - polatamy wspólnie.

 

Pozdrawiam.

 

Wrzucam kolejny filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj dojechać na lotnisko 8)

Trochę było strachu przy pierwszym starcie modelu bo wydawało mi się, że lotnisko jest za wąskie. Z jednej strony las, z drugiej male drzewka ale było OK. Ostatecznie model udało się oblatać i wylatać w sumie 2 pakiety.

Lotnisko generalnie bardzo fajne, dziękuję za możliwość skorzystania :D

 

[edit] model to laminatowy Highlight 2 Speed z firmy Franken Modellbau. Lata porównywalnie z modelem Sky EV 1.7 z Arthobby z tym, że trochę jest cięższy ca. 850 - 890g do lotu.

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I na koniec latania symboliczny krecik :lol2:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, następnym razem pewnie będę latał o normalnej porze, tj. po 16-tej. Tylko wcześniej byłoby fajnie wrzucić mocniejszy silnik do mojego szybowca. PJS 900 przy tej wadze modelu trochę nie wyrabia. W Sky E o wadze 770g było naprawdę dobrze, ale przy prawie 900g tego modelu nie ciągnie jak sobie wymarzyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

BUMP -> aaaaby wątek nie zdechł :o

 

Wpada ktoś w niedzielę 6-go? Trzeba bywać, póki się da, bo inaczej pas całkowicie "zagospodaruje" lokalna sekcja driftu trawiastego, o ile już tego nie zrobiła.

Będę pewnie już przed południem. Pozdr.

Ja chętnie wpadnę w przyszłą sobotę ;-).

 

Ogłaszamy mobilizację ;D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam Panowie i Panie po zimowej przerwie.

 

Lotnisko powoli wraca do życia mamy za sobą już kilka wiosennych spotkań i lotów.

Najbliższe latanie planuję miedzy 6-9 kwietnia jeśli pogoda i wiosenne wiatry pozwolą na loty.

Płyta lotniska nie uległa zniszczeniu w czasie zimy - nikt nie rozjeżdził jej quadem :)

 

Chetnych na wspolne latanie zapraszam.(kontakt przez PRIV)

 

Pozdrawiam - Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.