Skocz do zawartości

ToTo-14 vel GZL SF-23 "Helmut"


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego Ci piszę co trzeba zrobić. Jeszcze nie tak dawno miałem bardzo prostą aparaturę. Bez miksów, pamięci itp. trzeba było sobie jakoś radzić. Tak wygladają dźwigienki w su-26

Dołączona grafika

Mig-25

Dołączona grafika

 

Ale dzięki temu nauczyłem się delikatnie operować drążkami i teraz bardzo rzadko używam exp i dr.

A filmik fany, rozumiem emocje. Bardzo fajnie lata. Odbudujesz i będzie gitara.

Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Myślę, że Helmut będzie moim pierwszym deproniakiem:rolleyes:

dlatego chciałem podpytać o dwie sprawy : Ostatecznie lepiej robić z czy bez canardów? Czy w planach dostępnych na stronie jest już uwzględniony nowy kształt kadłuba i nowe stateczniki?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję robić bez ruchomych canardów, wystarczą same lotki odpowiednio zmiksowane.

najważniejsze to środek ciężkości i dokładne ustawienie wszystkich kątów zaklinowania na zero.

Do oblotu wystarczą Ci małe wychylenia pow. sterowych, większe możesz ewentualnie domiksować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Właśnie przeglądam sobie relacje z budowy i widzę całe mnóstwo elementów nieujętych planach.... Czy mi się tylko wydaję czy coś ? Będę bardzo wdzięczny za rozjaśnienie.Edit: Przyjrzałem, się dokładnie i nie widzę wręg depronowych wewnatrz kadłuba i jeszcze tych górnych, jakby kabinek. Możliwe, że pisze głupstwa, ale jakby ktoś mnie uspokoił to bym był wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.