Skocz do zawartości

Piła


Marcin K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

grupa nr 1 latała w Margoninie koło wiatraków- Biniu KOMAREM Krzysztof wyregulował Eindeckera ,Maciej latał rekreacyjnie styropianem i Bynek lotnik skrzydłowy trenerkiem , ja poregulowałem Minimoe a nad całością czuwał GŁÓWNY HOLOWNIK WIELKOPOLSKI -BARTEK ,przy okazji wielkie dzięki Bartkowi za holowania naszych szybowców i kilka fotek

post-741-0-37318000-1369927862_thumb.jpg

post-741-0-27358900-1369927997_thumb.jpg

post-741-0-11676400-1369928074_thumb.jpg

post-741-0-51348800-1369928150_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O coś nowego - podział a grupy ! A więc grupa "SS" - Sami Sobie latała w pile . Ponieważ nie zakupili biletów na jedyne prywatne lotnisko w okolicy :( ja osobiście nie wiem gdzie jest Kasa Biletowa. Pozdrawiam Sławek

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawle ja wszystko rozumiem i wiem o tym jak i inni wiedzą że "Wasze" (jako modelarzy z naszego regionu) szybowce bez Bartka holownika nigdzie nie wylecą. Ale Pana sprecyzowanie dla kogo jest to prywatne lotnisko mija sie z Pana wsześniejszą odpowiedzią na ten wątek . Osobiście odnosze wrażenie , że jako Grupa 1 nie chcecie aby inni amatorzy z regionu wam przeszkadzali jako Profesjonalistom . Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... faktycznie cos nowego. Latając sam jeszcze kilka miesięcy temu myslalem ze w gronie bedzie ciekawiej , np.pomoc kolegow z większym doswiadczeniem w budowie jak i w locie modeli nie wazne jakich rozmiarow i z jakim napędem ... teraz widze ze tu podzialy są na lebszych i gorszych, na wieksze modele i mniejsze... malo fajnie i jakos odnosze wrazenie ,ze zaliczam sie do tych gorszych ... Rozmawiajac z kilkoma modelarzami teraz rozumiem dlaczego nie udzielaja sie na forum ....poniewaz panuje tu hierarchia. A co do grupy "SS" to tez lata spalinami i modelami klasy gigant :) i jakos nikt nigdy na forum nie dal informacji ze lata na prywatnym lotnisku tylko ( prywatna zmowa ), wiec faktycznie mozna odczuc ze nikogo innego tam niechca. Pozdrawiam "Profesionalistów" B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej iwan napisał w czwartek czy jedzie ktoś do Piły , Pan Paweł odpisał "załatw pogodę to polatamy" nagle w Pile nie ma nikogo ,a wieczorem relacja z lotów Grupy 1 , dziwne to trochę, nie mam do nikogo pretensji ,ani żalu a tym bardziej chamskie odpowiedzi z mojej strony tylko teraz faktycznie widzę jak to jest na naszym terenie. I Iwan ma rację -masz kasę,gigant model lub szybowiec więc należysz do tej lepszej grupy. Bo jakos nigdy nie widziałem żadnego wpisu ,aby było zaproszenie czy informacja o lotach na Bartka lotnisko tylko zawsze piękna foto-relacja z lotów już na koniec dnia iwięc proszę ..... Pozdrawiam Sławek

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.