Skocz do zawartości

ASP FS .61 AR Moja opinia


Marcin K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialem sie podzielić moja opinia o tym silniku. Parametrów nie bede przedstawiał bo po co. Silnik zakupiłem nowy przez allegro. Zakup jak najbardziej dobry. A no i to mój pierwszy 4takt. Pierwsze odpalanie- docieranie na paliwie modeltechniks sport 5%nitro. Świecą dedykowana do 4t czyli osmax tys F. Silnik zaskoczył za pierwszym obrotem śmigła. Bardzo mnie to zaskoczyło, myslalem ze bedzie troche regulacji a tu nic! Silnik pali pieknie od palca. Igła od ilosci mieszanki na 2obroty od zamkniętej. Na dotarciu wypalił ok 1300 ml paliwa. Obecnie ma wypalone dodatkowo 1l paliwa z dodatkiem 10% nitro. Silnik polecam każdemu kto chce zaczac przygodę z silnikami 4t. Odradzam regulacje zaworów itp. Wystarczy troszke dluzej docierac i bedzie wszystko ok. Ja nie ingerowałem w żaden podzespoł. No wyjątkiem jest igła składu mieszanki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to zaskoczyło, myslalem ze bedzie troche regulacji a tu nic! Silnik pali pieknie od palca. Igła od ilosci mieszanki na 2obroty od zamkniętej. Na dotarciu wypalił ok 1300 ml paliwa. Obecnie ma wypalone dodatkowo 1l paliwa z dodatkiem 10% nitro. Silnik polecam każdemu kto chce zaczac przygodę z silnikami 4t. Odradzam regulacje zaworów itp. Wystarczy troszke dluzej docierac i bedzie wszystko ok. Ja nie ingerowałem w żaden podzespoł. No wyjątkiem jest igła składu mieszanki

bedzie troche regulacji a tu nic! Silnik pali pieknie od palca. Igła od ilosci mieszanki na 2obroty od zamkniętej. Na dotarciu wypalił ok 1300 ml paliwa. Obecnie ma wypalone dodatkowo 1l paliwa z dodatkiem 10% nitro. Silnik polecam każdemu kto chce zaczac przygodę z silnikami 4t. Odradzam regulacje zaworów itp. Wystarczy troszke dluzej docierac i bedzie wszystko ok. Ja nie ingerowałem w żaden podzespoł. No wyjątkiem jest igła składu mieszanki

A to jest twój własny tekst czy tylko bezmyslnie wklejony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, tak to jest jak sie pisze posty na telefonie. Poprawione. Dlaczego aż tyle? Pierwsze primo mialem tyle paliwa z 5%nitro drugie primo to dosyc sie naczytalem o tym silniku. I wychodziło na to ze troche za malo byl docierany. Wolałem dmuchać na zimne. Teraz przynajmniej mam pewność ze jest dobrze dotarty i nie bedzie robil niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.