Skocz do zawartości

awatar a regulamin - równi i równiejsi


K(ae)M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie wystawianie w awatarach zdjęć swoich żon, dzieci, psów, kotów i innych postaci, które mnie kompletnie nie interesują. Co to jest: forum modelarskie, czy spotkanie młodych matek z dziećmi?

Potwierdzam.

 

 

A i jeszcze załamują mnie awatary, w których facet na zdjęciu jest goły - było i jest, kilka takich na forum.

Zdjęcia na PlayBoy'a :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...piszecie, że trzeba stosować siedo regulaminu. A ja chciałbym przypomnieć dlaczego to forum powstało i w jakich okolicznościach. Młodzi nie wiedza kto to taki Alex ale tych "Alexów" robi siecoraz więcej - oczywiście wśród modów. Nie będę śledził regulaminu by sprawdzać czy pojawił się jakiś nowy wpis, który narzuci mi nowe "obowiązki" Proszę podać mi dokładną datę wejścia w życie punktu mówiącego o fotce z modelem. Fakt koń z mego avatara nie jest najnowszym modelem ale jeżdziłem jeszcze na dwóch innych więc jeśli się upieracie to zmienię. Czy ten model zadowala was bardziej ?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykład idzie od góry ;)

 

jak się tutaj zarejestrowałem to QPA (ADMIN) miał avatar w kasku na motorze, teraz jest za obiektywem czyli żaden nie był regulaminowy, to po co ten zapis w regulaminie , może po to aby puknty dawać ? , albo było się o co pożreć !!!!!

Dziwnie to brzmi, tym bardziej że jak chciałem zrobić porządek z avatarami w innym miejscu to skończyło się to żałosną pyskówką. Jeżeli regulamin jest a w nim zapis o awatarze to jak można tego nie rozumieć? Problem jest zawsze taki sam: brak konsekwencji w egzekwowaniu regulaminu. Opcje są dwie, albo wywalić punkt o avatarze albo zacząć egzekwować tan punkt żeby równych i równiejszych nie było, a teksty typu " cześć, mógłbyś wstawić zdjątko do avataru? " chyba już nie zadziałają.

Uzytkowników jest 8 tyś ale aktywnych może z 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker odkąd tutaj jestem to kojarzę sobie Ciebie na koniu - to ten gość co lubi konie, jak zmienisz awatar to pokręcisz mi Twoją osobowość kojarzoną z tematami w których się wypowiadałeś i sposobem wypowiedzi - ale faktem jest że avatar przedstawia Ciebie z koniem w tle a nie modelem.

Adam,

Ależ koń pod Fokkerem jest "zdalnie sterowany" :mrgreen:

Cugle są jego aparaturą, a buty - nie widać czy glany czy dżokejki - stanowią serwo gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest niestety taka jak pisze Marcin. Sam Admin powinien sobie krawaty przywiazac za swojego avatara. Nawet biegly sadowy nie bylby po tym avatarze stwierdzic czy on to on. Dla mnie to kpina i albo przestac sie czepiac avatarow i zajac rzeczami istotnymi albo egzekfowac do bolu. Nie ma ryja ktorego da sie rozpoznac - zakaz pisania az zmini na wlasciwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek jak dobrze wiesz że w tym innym miejsciu każdy aktywny user ma odopiwedni avatar , ba nawet teraz zaraz po napisanu pierwszego posta w powitalni poprzez usera który nie ma avatara , jest notka moda o tym że jak nie zamieści avatara jego posty bedą kasowane a w konsekwenji również i konto. Jakoś ta metoda tam działa. No ale tam chodzi bardziej o jakość a nie ilość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt koń z mego avatara nie jest najnowszym modelem ale jeżdziłem jeszcze na dwóch innych więc jeśli się upieracie to zmienię. Czy ten model zadowala was bardziej ?

... niebardzo, albowiem na pierwszy rzut okiem widać, że to typowa 'halówka' :mrgreen:

 

MSPANC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - mogę zmienić fotkę na taką z modelem...ale którym? Jeśli wstawię z tym najmniej przez was znanym to sytuacja powtórzy się jak z koniem. A co będzie jesli w avatarze będzie model spalinowy - czy za jakiś czas "nowonawiedziony" mod zabroni mi pisać w dziale nie spalinowym :?: :!: :rotfl: Oczywiście celowo przesadzam ukazując bzdurność caej sytuacji. I jeszcze raz przypominam - pamiętajcie dlaczego powstało to forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaraz pogubię w tym wątku... :mrgreen: :rotfl:

Chodzi o avatary czy Irkowego konia (sic !)

Jak to zabrzmiało :twisted: ,proszę tylko bez "brudnych" skojarzeń.

 

Podsumowując, patrząc po tym temacie , to widać że mamy w pełni sezon ...

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTRIIRUYbZMKTr2Gar2IA2RPaCN3frtiBNjgeUA_r56x44vZFyE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem chodzi bardziej o to żeby w avatarach nie było pokemonów niż o rozpoznanie człowieka po zdjęciu ale tylko z widocznym lewym uchem, ja np zapamiętuje ludzi po avatarach a nie po nickach bo jakoś tak mam w głowie i czasem jak ktoś zmieni avatar to dochodzę kto to jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.