Skocz do zawartości

awatar a regulamin - równi i równiejsi


K(ae)M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Sławekmod, skoro byłeś modem to czemu nie masz wytrzymałych nerwów?

Powinieneś mimo wszystkiego nie obrażać i pomóc, lub przynajmniej ignorować.... :wink:

Narazie to Janeczek odzywa się w sposób chamski, bezczelny i z pozycji wszechmocnego. Byłem tu łacznie ponad dwa lata moderatorem, poświęciłem mnóstwo swojego czasu na tropienie niejednego idioty wyzywającego, grożącego itp itd. Janeczek był proszony o uzupełnienie profilu już prawie dwa lata temu. Nie myśl że zapomniał o tym , specjalnie tego nie zrobił. Mało mnie to interesuje w tej chwili ale nie pozwolę sobie na takie teksty w moim kierunku, niech serwuje je żonie lub swoim znajomym. Na pewno nie zaliczam tego człowieka do swoich znajomych ani kolegów więc używając jego słownictwa " niech się ode mnie odczepi wreszcie"

Jesteś na forum od niedawna więc chyba nie znasz całej sprawy a ja jej nie mam zamiaru opisywać po raz setny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak masz racje od niedawna, ale od niedawna mam konto, ale już parę razy dłużej przeglądam to forum, a o innych forach nie mówiąc, i widzę że to zwyczajna kłótnia spowodowana warnami.

Janeczek to prawda że wpisywałeś wiek w odpowiednie miejsce, klikałeś wyślij i nic tak?

To poproś ładnie np. Marcina by ci spróbował ustawić wiek w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak ja miałem problem z avatarem to odrazu napisałem do admina. Różnica pomiędzy mną a w/w osobą jest taka że ja chciałem a ta osoba nie. Tak jak napisałem wcześniej, nie interesuje mnie czy ma rok czy milion ale na jakieś gów...ne oskarżenia sobie nie pozwolę. Ja mam profil jak trzeba i nikt mi głowy nie zawraca pierdołami typu wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Sławekmod, skoro byłeś modem to czemu nie masz wytrzymałych nerwów?

Powinieneś mimo wszystkiego nie obrażać i pomóc, lub przynajmniej ignorować.... :wink:

Narazie to Janeczek odzywa się w sposób chamski, bezczelny, poświęciłem mnóstwo swojego czasu na tropienie niejednego idioty ....na takie teksty w moim kierunku, niech serwuje je żonie ...

...mojej zony do tego nie mieszaj -ona nie zna sie na modelarstwie ... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janeczek to prawda że wpisywałeś wiek w odpowiednie miejsce, klikałeś wyślij i nic tak?

To poproś ładnie np. Marcina by ci spróbował ustawić wiek w profilu.

...oczywiscie ze robilem tak jak piszesz , jak i wg.instrukcji Jary14 (pisalem juz o tym)...pozatym wpisuje Haslo ktore kiedys wpisalem i tez nie "chyta" ... Marcina tez prosilem -moze Admin cos pomoze ?

 

Slawek ...puszczaja ci jednak nerwy !i to tak jak poprzednimi razami ,kiedy karciles mlody narybek modelarzy a ja ich bronilem jak ...jak ,no nich ci bedzie -Robin Hood ...chociaz Robin dodatkowo rozdawal pieniadze a ja bylem tylko "likwidatorem pochopnych krawatow"...

Juz twoj stosunek do tych mlodych ludzi (..."idiotow"...) pokazuje jakim jestes czlowiekiem -JA NIGDY nie uzylem obrazliwego chamskiego,bezczelnego slowa tak jak ty ...nie czepialem sie twojego wieku, zony , znajomych itd...

 

Chlopie ,boje sie o Ciebie ,ze z takiego blahego powodu jak moj avatar zrobisz sie coraz bardziej nerwowy wrecz arogancki co moze wplynac niekorzystnie na Twoje wyniki w modelarstwie... :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów miałeś ten sen ? Może pora iść do psychologa i o tym porozmawiać ?

 

sluchaj meteorku- po pierwsze ; odczepl sie ...po drugie -zmazuj mi lepiej ten krawat bo Marcin wstawil mi ten wiek,z ktorym ty nie wiedziales (jako moderator ! ) co zrobic ! mimo ze podawalem date i wiek "55" ...zrezygnuj lepiej z tego moderatora jezeli masz ludzi obrazac Takie super Forum nie powinno miec 19-latkow moderatorow ktorzy w sobie maja tylko zlosc i nienawisc - wiesz do kogo pojsc z takimi symptomami ? no wiesz bo sam o tym piszesz ... :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj meteorku- po pierwsze ; odczepl sie ...po drugie -zmazuj mi lepiej ten krawat bo Marcin wstawil mi ten wiek,z ktorym ty nie wiedziales (jako moderator ! ) co zrobic ! mimo ze podawalem date i wiek "55" ...zrezygnuj lepiej z tego moderatora jezeli masz ludzi obrazac Takie super Forum nie powinno miec 19-latkow moderatorow ktorzy w sobie maja tylko zlosc i nienawisc - wiesz do kogo pojsc z takimi symptomami ? no wiesz bo sam o tym piszesz ... :faja:

Pogrążasz się, a Twój wiek nie gra tu żadnej roli - brak szacunku dla drugiego człowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osob tak robi - miedzy innymi ja :roll:

Nie piszę, że to źle?

Zainstaluj program sand boy revelation

http://www.softpedia.com/get/Security/Password-Managers-Generators/SnadBoy-s-Revelation.shtml

ten program potrafi "podejrzeć" hasła ukryte pod gwiazdkami.

Jak się używa Firefoxa to nawet jest to w ustawieniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj meteorku- po pierwsze ; odczepl sie ...po drugie -zmazuj mi lepiej ten krawat bo Marcin wstawil mi ten wiek,z ktorym ty nie wiedziales (jako moderator ! ) co zrobic ! mimo ze podawalem date i wiek "55"

Pisałem Ci że nie mam uprawnień, no ale przecież wiesz lepiej. A date i wiek to chyba pisałeś - mazakiem na ścianie.

A krawat to mogę Ci jedynie wydłużyć za takie zachowania i odzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.