Skocz do zawartości

RWD - 5 by skazoo tez sie tworzy :]


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No model prawie gotowy :] silnik regiel i odbiornik w drodze :] Waga modelu bez wyposarzenia ok 260 gram :] + 260 gram wyposarzenie :] ( ciezki pakiet :/ [173 g ] ale zawsze keidsy mozna zainwestowac w lzejsze o 100 g lipole :D kilka fotek :] :

 

dbe31c05f5196885m.jpg

c669744ee3f93cbdm.jpg

db52416ba7bb6a32m.jpg

a5165d13c3f59c40m.jpg

 

 

mysle o zalaminowaniu dzioby modelu zeby go zabezpieczyc przed kretami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do klapki na silnik i wogule calalej owiewki silnika: czy mozna \go wykonac z depronu 3 mm rowkowanego ?? albo sklejonego podwojnie ( nie moge wyprosilowac 6 stki :/ ps model juz prawie gotowy czekam na odbiornik przylutowac regil do silnika przykrecic silnik i w gore i miejmy nadzieje ze nie w dol :P prosze o szybka odpowiedz w kwestii tego depronu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten drucik bedzie na koncu jeszcze zaklejony biala czescia bowdenu wiec nie powinno sie wysunac

 

A nie lepiej wygiąć końcówkę popychacza w Z

 

Mam pytanie co do klapki na silnik i wogule calalej owiewki silnika: czy mozna \go wykonac z depronu 3 mm rowkowanego ?? albo sklejonego podwojnie ( nie moge wyprosilowac 6 stki :/ ps model juz prawie gotowy czekam na odbiornik przylutowac regil do silnika przykrecic silnik i w gore i miejmy nadzieje ze nie w dol :P prosze o szybka odpowiedz w kwestii tego depronu :]

 

Zrób tak jak Ci radzi TomekW. Nie wiem dlaczego chcesz lutować regler do silnika? Nie lepiej zastosować goldy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat tam gdzie mogę to silnik lutuje na stałe do regla... więc nie widzę potrzeby dodawania i masy i kasy na zbędny osprzęt.

 

Oj Tomku, nie przesadzasz aby? Jaka będzie masa goldów, koszulki, lutu... 5-6g? Taka masa ma może kapitalne znaczenie w przypadku modeli ultralekkich ale nie w ponad metrowym trenerku. No i kwestia wymiany silnika czy reglera. Z goldani trwa to kilka chwil no i możliwe jest do wykonania w terenie. A co do kasy - goldy kosztują kilka złotych, a regler czy silnik? Tak więc wychodzi, że rozwiązanie z goldami ma same zalety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ster zamontowany :] tylko nie wiem czy ten sposob bedzei skuteczny :/

 

Umknęło mi :oops: Mikeosw pokazał Ci na rysunku jak powinieneś zamocować dźwignię sterów. Koniecznie popraw to mocowanie, bo tak jak to zrobiłeś nie sprawdzi się a może być przyczyną "zdecydowanego" kreta. Stery nie będą pracowały prawidłowo. Nie uzyskasz symetrycznego wychyłu i zupełnie niepotrzebnie obciążasz serwo :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.