Skocz do zawartości

Licencje Modelarskie AP 2012


papuga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Eryk naprawdę nie rozumie sytuacji heh.

Szczególnie podoba mi się kawałek z MŚ, tylko zastanów się dlaczego tak jest :)

Niech starsi koledzy ci przypomną co się działo w historii polskiego F3F'u i jak KM rozkładała tą dyscyplinę. Tu naprawdę heh mają swoje zasługi. A nazwiskami nie będę sypał.

O reszcie kontrargumentów kolegi Eryka nie wspomnę.

Wesołe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość pitplane

Eryk ... co być powiedział o kategorii np F3B, która to ma 4 osoby w Kadrze?? Nie jest źle prawda? A jak przejrzysz kalendarz imprez na 2012, okazuje się ze w 2012 będą tylko jedne zawody F3B - Mistrzostwa Polski.

 

DLaczego tak jest nie wiem... ale chodzi mi tylko o fakt ,ze wyciągania wniosków po ilości osób w Kadrze może być daleko mylące.

 

Głosem Modelarzy jest Komisja Modelarska, prawda? Modelarze za pośrednictwem swoich Trenerów zgłaszają propozycje, prawda?

Trenerzy wnoszą wnioski do KM a ta do AP.

 

Zapewniam Cię, że KM stara się wnosić poprawki do pomysłów AP, jednak BEZSKUTECZNIE. I to właśnie ten fakt podnoszę.

Jako członek Aeroklubu Gdańskiego (bez licencji LSFAI) mam się rozpychać łokciami?

To jest to wsparcie ze strony KM?

 

Oczywiście ze można założyć stowarzyszenie, ale jest już takie które się nazywa KM, jest moim "opiekunem" i ... widzę jej niekompetencje na poziomie:

- nieznajomości regulaminów,

- kreatywności w tworzeniu martwych przepisów

- bezsilności w kwestii rozmów z AP

- braku pomysłu na działania statutowe

- braku zdolności i umiejętności negocjacyjnych.

 

... kończę wypowiedzi w tym wątku bo mam dość wałkowania tego samego

 

Uznaję że:

KM zachwycona ze swoich poczynań , statystyki są rewelacyjne, ludzi w modelarstwie zawodniczym przybywa a Ci niezrzeszeni mają szerokie pole do popisu aby posmakować jak to jest wystartować w zawodach i dać się zarazić czymś więcej niż (pięknym) "lataniem po niebie"

Licencje są tanie jak barszcz, wybrańcy płacą 40PLNów, reszta 140PLN + opłaty członkowskie do A Regionalnych .

KM nie jest żadnym BETONEM a cudownym partnerem w rozmowach.

 

I co najważniejsze ... Modelarze ( w tym Ci z F3F) razem z KM grają do jednej bramki.

sorry za sarkazm.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Kolega Eryk jest zbyt młody by wiedzieć o wielu sprawach i F3F zanim się urodził ja startowałem już w MP F3F :) Świetnie że zabiera głos ,ale brak doświadczenia z AP , KM i F3F wypacza jego spojrzenie na te problemy . Wracając do F3F zanim wylądował w AP w pucharze klasyfikowano ponad 70 zawodników w mistrzostwach startowało 40 a zawodów w sezonie było znacznie więcej . Ale o tym powinien wiedzieć np p Ochman ,który z ramienia AP i inicjatywy p. Włodarczyka wizytował sekcję modelarska AJG wraz z panami Kubitem i Siatkowskim pamiętam bo byłem jej przewodniczącym i lataliśmy F3F bez względu na pana W .

 

Jeśli AP i KM nie widzi chęci pozyskania nowych zawodników , zawodów i rozwój modelarstwa ja nie widzę powodu by płacić AP . Zachęcam do organizacji imprez poza AP bez licencji i bez członkostwa ! To jedyna droga do wydawania własnych pieniędzy na potrzeby modelarzy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i znów Eryk górą - tłumaczy wam moi drodzy koledzy jak to jest a wy swoje jak KM walczy z F3F --- DO K...Y NĘDZY KIEDY TO BYŁO ?

Niech starsi koledzy ci przypomną co się działo w historii polskiego F3F'u i jak KM rozkładała tą dyscyplinę. Tu naprawdę heh mają swoje zasługi. A nazwiskami nie będę sypał.

No właśnie pisz kto i kiedy , bo równie dobrze można napisać, że paru kolesi z PFMRC rozwala F3F... o kim myślisz pisząc KM ???

Eryk ... co być powiedział o kategorii np F3B, która to ma 4 osoby w Kadrze?? Nie jest źle prawda? A jak przejrzysz kalendarz imprez na 2012, okazuje się ze w 2012 będą tylko jedne zawody F3B - Mistrzostwa Polski.

z F3B to faktycznie trafiłeś, ta konkurencja zdycha od wielu lat w Polsce- zresztą nigdy nie była fenomenalnie obsadzona i co KM ma zrobić błagać ??? LATAJCIE W F3B ??? W ostatnich dwóch latach zaczęło latać kilku nowych zawodników w F4B, F4H, F4G...dlaczego o tym nie piszesz?

 

Zapewniam Cię, że KM stara się wnosić poprawki do pomysłów AP, jednak BEZSKUTECZNIE. I to właśnie ten fakt podnoszę.

 

O jakich wnioskach piszesz ???

Jako członek Aeroklubu Gdańskiego (bez licencji LSFAI) mam się rozpychać łokciami?

To jest to wsparcie ze strony KM?

Nie masz LSFAI więc KM nic do Ciebie nie ma... więc nie rozumiem gdzie się masz rozpychać ?

 

Oczywiście ze można założyć stowarzyszenie, ale jest już takie które się nazywa KM, jest moim "opiekunem" i ... widzę jej niekompetencje na poziomie:

- nieznajomości regulaminów,

- kreatywności w tworzeniu martwych przepisów

- bezsilności w kwestii rozmów z AP

- braku pomysłu na działania statutowe

- braku zdolności i umiejętności negocjacyjnych

. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Kolega Eryk jest zbyt młody by wiedzieć o wielu sprawach i F3F zanim się urodził ja startowałem już w MP F3F :lol: Świetnie że zabiera głos ,ale brak doświadczenia z AP , KM i F3F wypacza jego spojrzenie na te problemy . Wracając do F3F zanim wylądował w AP w pucharze klasyfikowano ponad 70 zawodników w mistrzostwach startowało 40 a zawodów w sezonie było znacznie więcej . Ale o tym powinien wiedzieć np p Ochman ,który z ramienia AP i inicjatywy p. Włodarczyka wizytował sekcję modelarska AJG wraz z panami Kubitem i Siatkowskim pamiętam bo byłem jej przewodniczącym i lataliśmy F3F bez względu na pana W

Napisz jeszcze jak to było "...przed wojną... " ;D

 

Jeśli AP i KM nie widzi chęci pozyskania nowych zawodników , zawodów i rozwój modelarstwa ja nie widzę powodu by płacić AP . Zachęcam do organizacji imprez poza AP bez licencji i bez członkostwa ! To jedyna droga do wydawania własnych pieniędzy na potrzeby modelarzy !

czyli cała ta pisanina psu na budę ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Jak kolega nie wie kiedy to było widać własnie jak kolega się interesuje tematem .. Panowie Boniecki i Ochman dobrze pamiętają lata "świetności" AP za czasów pana Pawła ;) ...

W ostatnich dwóch latach zaczęło latać kilku nowych zawodników

W ostatnich latach z AP odeszło pomad 500 licencjonowanych zawodników :)

 

Wiem że szybciej się pisze ze przyszło 5 ale że 500 odeszło to już nikt nie policzył

Mówią sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą ....

 

Napisz jeszcze jak to było "...przed wojną... "

Przecież wiesz jak jest przed wojną po wojnie będziesz mówił byłem działaczem wraz z resztą KM ;)

 

czyli cała ta pisanina psu na budę ???

Ależ nie radku jeśli z AP odejdzie choć jeden człowiek po tym co tu przeczytał uznam to za sukces .

Jeśli liczba licencji zmaleje w porównaniu z rokiem poprzednim uznam to za sukces .

Jeśli , p. Ochman i Boniecki zastanowi się 3 razy zanim uzna jakąś farsę za Mistrzostwa Polski uznam to za sukces .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Brawo Eryk! :jupi: Młody narybek a potrafi więcej zrozumieć, zobaczyć i wydedukować. Starsi Panowie od klawiatury mogą się u Ciebie uczyć realnego myślenia, analizy faktów i logicznego artykułowania swoich myśli. Koledzy nie mogą zrozumieć, że modelarstwo nie zaczyna i kończy się na kategorii F3F, jesteśmy stowarzyszeniem, mamy obowiązek pracować tylko dla swoich członków nie dla obcych. Jak zapiszecie się, do AP to porozmawiamy sensownie, ale i tak jeden członek ma tylko jeden głos.

 

Pogardłujcie jeszcze i jak mnie maksymalnie wkurzycie to złożę akces do KM. Ja mogę tam być i decydować a wy nie. Wtedy tak wesprę obrażane tutaj osoby, że dzisiejsze czasy będziecie uważać za "Złote". Albo spuścicie z tonu i przystąpicie do AP albo zmusimy was do założenia nowego związku. Do sierot nikt się nie przyzna. Powiecie cham i arogant (nie rusza mnie to) a co mi tam prawda jest zawsze bolesna. Ja tylko nie pozwolę, aby lawiranci, krzykacze, niemoty z dwoma lewymi rękami dostały licencję po niższych cenach (po zliczeniu ogółu wydatków) niż członek zwyczajny AP. Jak równość to równość. Nie podoba się, to zmieniajcie obywatelstwo. Mam takie samo prawo do głoszenia swoich przemyśleń jak i wy. Ale to po mojej stronie jest możliwość wprowadzenia zmian. A wy dalej gardłujcie. W tej chwili jesteście dalej osiągnięcia sukcesu niż przed 31.12.2011 roku.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Brawo Eryk! :jupi: Młody narybek a potrafi więcej zrozumieć, zobaczyć i wydedukować. Starsi Panowie od klawiatury mogą się u Ciebie uczyć realnego myślenia, analizy faktów i logicznego artykułowania swoich myśli. Koledzy nie mogą zrozumieć, że modelarstwo nie zaczyna i kończy się na kategorii F3F, jesteśmy stowarzyszeniem, mamy obowiązek pracować tylko dla swoich członków nie dla obcych. Jak zapiszecie się, do AP to porozmawiamy sensownie, ale i tak jeden członek ma tylko jeden głos.

 

Pogardłujcie jeszcze i jak mnie maksymalnie wkurzycie to złożę akces do KM. Ja mogę tam być i decydować a wy nie. Wtedy tak wesprę obrażane tutaj osoby, że dzisiejsze czasy będziecie uważać za "Złote". Albo spuścicie z tonu i przystąpicie do AP albo zmusimy was do założenia nowego związku. Do sierot nikt się nie przyzna. Powiecie cham i arogant (nie rusza mnie to) a co mi tam prawda jest zawsze bolesna. Ja tylko nie pozwolę, aby lawiranci, krzykacze, niemoty z dwoma lewymi rękami dostały licencję po niższych cenach (po zliczeniu ogółu wydatków) niż członek zwyczajny AP. Jak równość to równość. Nie podoba się, to zmieniajcie obywatelstwo. Mam takie samo prawo do głoszenia swoich przemyśleń jak i wy. Ale to po mojej stronie jest możliwość wprowadzenia zmian. A wy dalej gardłujcie. W tej chwili jesteście dalej osiągnięcia sukcesu niż przed 31.12.2011 roku.

 

pozdrawiam

Żenująca wypowiedź człowieka dającego porady innym jak należy przygotowywać pisma.

Jakie kursy specjalistyczne trzeba zrobić aby tak grozić? :P :rotfl: ??? Drogie są?

 

Papuga razem z AP i KM jesteście coraz bliżej sukcesu pt "zero członków" ponad 500 osób mniej (z 850 a nie z 10 tysięcy - dla jasności od 2002 roku) plus brak chętnych do KM stwarza możliwości takim jak Ty.

 

Do Radka osobiście nic nie mam i nikogo tu nie obrażałem.

 

Od wielu tygodni nadal nie otrzymujemy odpowiedzi dlaczego licencja FAI dla mnie ma kosztować 140 PLN a dla np. Radka tylko 40Pln. :)

 

Kamil wiele razy wspominał o MP F3F i o tym co zrobili Panowie O. oraz B. wbrew przepisom.

Nikt nigdzie za to nawet nie przeprosił a wręcz przeciwnie- doszliście do wniosku że winę za to ponosi.......KAMIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo.............................. nie złożył protestu.

Dla mnie- bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Żenująca odpowiedź człowieka niepotrafiącego czytać regulaminów AP - 40 zł dla członka zwyczajnego płacącego na Warszawę a wyższa dla nieobłożonego ta danina. Czy to takie dziwne ze wszyscy powinni płacić podobne pieniądze za taka sama usługę? Radek jest członkiem zwyczajnym ty prawdopodobnie tylko stowarzyszonym.

Jeżeli nie jesteś członkiem AP to nikt nie musi sie tłumaczyć z pieniędzy niebędących dofinansowaniem ze źródeł publicznych. Nieznajomość prawa, przepisów i regulaminów nie tłumaczy tak daleko idącej ignorancji.

 

pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Zgadzam się z faktem że na związki sportowe trzeba wnosić jakąś opłatę . Tylko w naszym przypadku sytuacja jest bardziej złożona niż w przypadku związków prowadzących wyłacznie jeden typ działalności . Moim zdaniem opłata członkoska powinna być uwarunkowana od użytkowania dóbr związku . Jeśli pilot używa samolotu , hangaru , lotniska i całej reszty powinien płacić proporcjonalnie do korzyści jakie otrzymuje .Tak samo w przypadku szybowników , spadochroniarzy czy paraglajciarzy ich wkład powinien być uwarunkowany do korzyści jakie otrzymują ze strony AP. Modelarz korzysta z własnego sprzętu , i w niewielkim zakresie korzysta z dóbr Aeroklubu zapytam więc dlaczego ma się dokładać w takim samym stopniu jak ci którzy korzystają w znacznie większym zakresie. Ja bardzo chętnie zapłace tą kasę jak dostnę z AP szybowca aparaturę i cały inny osprzęt ... Wyczynowe modele którzymi latają modelarze to wydatek rzędu 1000€ aparatura wysokiej klasy też 1000€

bardzo chętnie wrócimy do AP ,które dawało sprzęt , materiały i zapłacimy te 240 pln na AP i 240 na aeroklub regionalny i wpisowe 100 i 40 za licencję . Tyle że na tą chwilę my płacimy za sprzęt , modele , wyjazdy , ubezpieczenia , opłaty na zawodach a w wielu przypadkach za lotniska modelarskie i ich utrzymanie . Zapytam więc za co własciwie mamy płacić do AP i AR co dostajemy w zamian za te opłaty ? 3 dyplomy , 3 medale za MP F3F i Puchar przechodni za Puchar Polski F3F. Panowie działacze to jest żenada i śmiech na sali ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil

ONI po prostu nie rozumieją o co nam chodzi- W OGÓLE.

 

To jakiś debilizm sorry ale doprowadzili do tego że 400-kilka osób jest zarejestrowanych w najwiekszym związku modelarskim w Polsce.

Siedzą tam i dzielą kasę więc im to odpowiada. Koszty ponoszą mniejsze niż wpływy.

 

Nikt nie protestował przeciwko podwyższeniu opłat za licencje bo nie miał kto.... im się i tak opłaca.

Taka jest prawda i tyle.

 

Radek- odpadłeś.

Czy AP kupuje sprzęt, materiały w Twoim sklepie? NICZEGO NIE SUGERUJĘ po prostu pytam. Swego czasu miałeś zupełnie odmienne zdanie o KM i nagle się to zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znowu napiszę śmieszny post. Doskonale wiem, o co wam chodzi. Licencja sportowa ma być tania i dostępna dla każdego, kto o nią wystąpi i także, aby móc korzystać z dofinansowań Ministerstwa Sportu i innych instytucji. Niestety… dla ciekawych kilku nowych dowcipów zadam kilka pytań i zamieszczę poniżej odpowiedzi.

1. Czy człowiek z ulicy może dostać licencję Polskiego Związku Sportowego (PZS)?

2. Czy każdy mający aparaturę RC, rakietę, model na drucie lub swobodnie latający może mieć modelarską licencję sportową?

3. Czy zabawa w sport może istnieć poza AP?

4. Czy malwersanci położyli łapę na dofinansowaniach działalności modelarskiej?

5. Czy kiedyś było inaczej?

6. Kto i dlaczego zabrał środki wypracowane przez modelarzy w AP?

7. Czy AP musi wspierać całość działalności modelarskiej?

8. Co zrobić, aby bawić się w sport modelarski w Polsce?

 

Odpowiedzi:

AD.1 Ustawa o sporcie:

Art. 13. 1. Polski Związek Sportowy ma wyłączne prawo do (AP jest nim):

1) organizowania i prowadzenia współzawodnictwa sportowego o tytuł Mistrza Polski oraz o Puchar Polski w danym sporcie;

2) ustanawiania i realizacji reguł sportowych, organizacyjnych i dyscyplinarnych we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez związek;

3) powołania kadry narodowej oraz przygotowania jej do igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich, igrzysk głuchych, mistrzostw świata lub mistrzostw Europy;

4) reprezentowania tego sportu w międzynarodowych organizacjach sportowych.

 

Więc w sporcie modelarskim obowiązują nas przepisy AP także te dotyczące wydawania i opłat za licencje sportowe. Takie przepisy wprowadza Zarząd AP a nie KM!!! Tak stanowi Statut AP i ustawa najwyższe prawo poza Konstytucją RP.

 

Ad2. Nie. Nie uzyska licencji sportowej, jeżeli nie jest członkiem AP lub członkiem stowarzyszenia przyjętego w poczet członków stowarzyszonych z AP – patrz punkt wyżej oraz statut AP

 

Ad3. Zabawa w sport jest ogólno dostępna i nie trzeba tkwić pod skrzydłami PZS, czyli AP. Każda grupa obywateli może prowadzić swoją ligę rozgrywek sportowych. Nie mogą się tylko nazywać Pucharem Polski czy Mistrzostwami Polski oraz delegować swoich przedstawicieli do rozgrywek międzynarodowych, w których uczestniczy Polski związek Sportowy (tutaj AP) – patrz Ustawa o Sporcie.

 

Ad.4 Sport dofinansowuje Ministerstwo sportu i organy władzy publicznej:

Rozdział 6

Wspieranie sportu przez organy władzy publicznej

Art. 27. 1. Tworzenie warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu stanowi zadanie własne jednostek samorządu terytorialnego.

2. Organ stanowiący jednostki samorządu terytorialnego może określić, w drodze uchwały, warunki i tryb finansowania zadania własnego, o którym mowa w ust. 1, wskazując w uchwale cel publiczny z zakresu sportu, który jednostka ta zamierza osiągnąć.

3. Przepisy ustawy nie naruszają uprawnień jednostek samorządu terytorialnego do wspierania kultury fizycznej na podstawie przepisów odrębnych.

 

Jeżeli nie spełniacie założeń narzuconych przez MS i innych to nie pieprzcie, że reszta zagrabiła dofinansowania, które sama wychodziła i wypracowała. „Czemu biedni? Bo głupi. Czemu głupi? Bo niedzisiejsi.” - tak skwitował to człowiek piszący wnioski o dofinansowania Eu, rządowe i samorządowe.

 

Ad.5 Tak kiedyś było lepiej, bo PRL dawał wszystko tym, którzy popierali jego politykę społeczną. „Nie burzysz się to masz miejsce przy korytku” Teraz mamy inną filozofię państwa Polskiego: „Obywatelu, jeżeli chcesz popracować społecznie to może pomożemy, jak masz wyniki to może nagrodzimy. Ale będzie najlepiej jak sam sobie zrobisz dobrze.” Wiec nic za darmo nie dostaniesz Obywatelu RP lub Jego rezydencie.

Ad.6 Środki wypracowane przez niegdysiejszy pion modelarski AP zostały zużyte na spłatę zobowiązań AP wobec wierzycieli (komornik pukał do bram). KM nie miał nic do powiedzenia gdyż formalnie były to pieniądze AP. W tej chwili moralne prawo do żądania zwrotu tych pieniędzy mają prawo te osoby, które je wypracowały, czyli dawni pracownicy biura, organizatorzy imprez, na których zarobiła sekcja modelarska, ale nie osoby spoza AP.

Ad. 7 AP wspiera działalność nie sportową wedle jej możliwości finansowych i osobowych – W statucie są Cele a nie bezwarunkowe nakazy, powiem więcej, nic nie zostało zapisane o wspomaganiu obcych osób czy instytucji spoza stowarzyszenia. Popularyzacja nie jest główną areną działania związku sportowego.

Ad.8 Nie rozglądać się wokoło tylko robić swoje. Nie pasuje mi taka działalność to idę gdzie indziej. Nie znajduję niczego przyjaznego to buduję od podstaw. Tak przynajmniej postępują obywatele w „dorosłych” demokracjach.

 

Wy chyba nie rozumiecie, w jakiej rzeczywistości przyszło nam trwać. To nie Matrix tylko Real. Negujecie Prawo RP? OK. Ale nie zdziwcie się, gdy Prawo RP zapuka do waszych drzwi z pozwem. A to wtedy będzie śmieszna historia.

 

Przepisy zaczerpniete z: USTAWA z dnia 25 czerwca 2010 r. O Sporcie (Dz.U.10.127.857)

 

pozdrawiam

 

PS. Moderatorzy zacznijcie wreszcie stosować regulamin i pokierujcie dyskusją. Tu tylko o licencjach. Jak ktoś wypisuje "nic nie sugerujace" oskarżenia to reagujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil

ONI po prostu nie rozumieją o co nam chodzi- W OGÓLE.

 

To jakiś debilizm sorry ale doprowadzili do tego że 400-kilka osób jest zarejestrowanych w najwiekszym związku modelarskim w Polsce.

Siedzą tam i dzielą kasę więc im to odpowiada. Koszty ponoszą mniejsze niż wpływy.

 

Nikt nie protestował przeciwko podwyższeniu opłat za licencje bo nie miał kto.... im się i tak opłaca.

Taka jest prawda i tyle.

Rozumiem, że byłeś i widziałeś

 

Radek- odpadłeś.

tak ?

 

Czy AP kupuje sprzęt, materiały w Twoim sklepie? NICZEGO NIE SUGERUJĘ po prostu pytam. Swego czasu miałeś zupełnie odmienne zdanie o KM i nagle się to zmieniło.

Gdyby po mnie tak "za darmo" jeździli to bym się wypisał z tej KM ...

Ale cel uświęca środki ....

Czy choć jednym zdaniem lub słowem naruszyłem Wasze dobre imię ???, że pozwalacie sobie na insynuacje dotyczące finansów - naruszając tym samym moje ?

 

ale skoro sprowokowałeś pytanie AP w ciągu 15-lat wydało u mnie ... 1200,- zł, po zapytaniu ofertowym skierowanym do czterech firm.

Ostatnie wypowiedzi wyjaśniają dlaczego nikt z KM nie chce z Wami rozmawiać.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Znowu napiszę śmieszny post. Doskonale wiem, o co wam chodzi. Licencja sportowa ma być tania i dostępna dla każdego, kto o nią wystąpi i....

I tu Pauga mogłeś zakończyć ten śmieszny post bo reszta wskazuje tylko na to ze nadajesz się na wolny stołek do KM żeby tam głosić swoją wrogą propagandę ...

Wiesz na czym polega racjonalne myślenie bo nie polega na zasłanianiu się ustawami , tym bardziej że AP raz jest za raz ignoruje przepisy . Badania lekarskie robią nawet grający w warcaby i brydża więc oświadczenie jest spychologią żeby wyrwać więcej kasy pod pozorem rezygnacji z badań lekarskich ....

 

ale skoro sprowokowałeś pytanie AP w ciągu 15-lat wydało u mnie ... 1200,- zł, po zapytaniu ofertowym skierowanym do czterech firm.

Ostatnie wypowiedzi wyjaśniają dlaczego nikt z KM nie chce z Wami rozmawiać.

Wiesz Radku wydając wczoraj 1200 PLN i przez ostatnie 14 lat nic to nadal będzie 1200 przez 15 lat... Ładniej będzie wyglądało jak napiszesz ile wydali jak nie pełniłeś swojego stanowiska w KM a ile w trakcie bycia w KM i jak się mają do siebie czasowo te okresy. A wracając do ofert w polsce jest ponad 100 sklepów modelarskich więc można wybrać 3 kosmitów żeby nasza oferta była najtańsza . Spodziewał bym się raczej ogłoszenia na stronie AP i treści mamy zamiar zakupić ..... proszę o nadsyłanie ofert z ceną i tyle .

 

P.S nadal RADKU czekam na twoją odpowiedź na mój post z 07 Lut, 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.