Skocz do zawartości

Kamera szpiegowska HD 720x480 brelok


Thonni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Thonni, lepiej napisz co już próbowałeś i jak się zachowuje kamerka. Ja niedawno zrobiłem, błąd. Nie zauważyłem, że zamiast w notatniku, otworzyłem pliczek TAG w Wordzie. Potem tę "wordowską" wersję TAG.txt wkleiłem do katalogu głównego. I za nic nie chciały kamerki "połknąć" pliku, a tym samym zmienić daty. Wychodzi, że musi być napisany w notatniku. Przy tym u mnie pomaga sformatowanie karty w kamerce podłączonej kabelkiem do komputera przed każdym dodaniem pliku z datą do ustawienia jej. Ale o tym też wspomniałem w wątku wskazanym przez Darka.

 

Edit: A link działa, przed chwilą przypomniałem sobie go. Ponów próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało ale w inny sposób 8)

 

Opisuje co ja zrobiłem

 

1. Tworzymy plik tekstowy w notatniku o nazwie --> tag <--

2. W treści wpisujemy

 

[date]

20110/10/26

23:00:00

 

3. Podłaczamy kamerke pod USB

4. Umieszczamy plik w katalogu głównym karty obok folderu DCIM

5. Odłączamy USB

6. Nie wyłączamy kamerki

7. Nagrywamy próbny filmik

8. Podłączamy pod USB

9. Jeżeli nasz plik tekstowy zniknął to znaczy że jest wszystko OK

10. Oglądamy filmik i cieszymy się aktualna data i godziną :rotfl:

 

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jakieś pomysły :?: :roll:

Spróbuj zamiast tych dat wpisać tak zwany "pusty znak" jest to tak jakby litera ,która nie zawiera żadnych "czarnych" pikseli i wygląda jak spacja. Pusty znak można uzyskać naciskając [ALT] + 0160 <-- na klawiaturze numerycznej :!:

oryginalna:

[date]

2011/10/26

23:03:15:00

 

i z "pustym znakiem"

[date]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja sie zastanawiam jak przedłuzyc czas pracy kamerki ... swiezo naladowana bateria starcza na 40 min , po roku na 20 min ... moze ktos rozkręcał .. gdzie podpiąć sie z zasilaniem....?

 

uzywam wersji #11 , obraz prezentuje sie calkiem niezle , ale czas dzialanie krótki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, gdzie tak uczą pisać po polsku. :unsure: Tragedia. Nie myślałeś o jakiś korepetycjach? Przydałyby ci się bardziej niż zasilanie w breloczku.

 

Swoją drogą, czym latasz, że potrzebujesz ponad 20-tu minut nagrania?

 

Spadek pojemności jest spowodowany słabą jakością ogniw oraz ich złym przechowywaniem gdy nie jest używana kamera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisac umiem doskonale ( stara matura na 5 z polskiego ) Znakow polskich nie stawiam , bo mi sie nie chce wyginac palcow do "alt" .

 

Latam EG electric przerobionym na bezszczotke... gdy jest termika na jednym wyciągnięciu robie ok 30 min lotu , z jednego pakietu mam minimum trzy wyciągnięcia , pakietów mam trzy , przekalkuluj sobie ile moge latac..

 

Przyczyne spadku pojemnosci znam , pytanie : jak zrobic niezalezne zewnetrzne zasilanie , a dokladniej w ktorym miejscu w kamerce sie wlutowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisac umiem doskonale ( stara matura na 5 z polskiego ) Znakow polskich nie stawiam , bo mi sie nie chce wyginac palcow do "alt" .

 

Latam EG electric przerobionym na bezszczotke... gdy jest termika na jednym wyciągnięciu robie ok 30 min lotu , z jednego pakietu mam minimum trzy wyciągnięcia , pakietów mam trzy , przekalkuluj sobie ile moge latac..

 

Przyczyne spadku pojemnosci znam , pytanie : jak zrobic niezalezne zewnetrzne zasilanie , a dokladniej w ktorym miejscu w kamerce sie wlutowac

 

Skoro tobie się nie chce szanować respondentów to dlaczego im ma się chcieć tobie odpisywać?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak ja to lubie :):) :)

Ale tak poważnie to jeśli kamerka ma USB to jakiż problem ?

Dwa zewnętrzne styki to + i masa (oczywiście trzeba sprawdzić) więc wystarczy podpiąć sobie kabelek do gniazdka USB albo ...

otworzyć i wlutować się tam gdzie jest podpięta bateryjka.

po diabła sobie utrudniać życie ?

Myślę, że jak sobie podepniesz jedno ogniwo 3,7V o pojemności 400mAh to ze 3 dni bedziesz mógł nagrywac :)

Tylko duuuuużą kartę pamięci wetknij :)

 

A w kwestii "pisania po polskiemu", do dzisiaj nie mogę zrozumieć o co ten cały krzyk. Często piszę wiadomości korzystając z "obcych" komputerów i nie zawsze mogę albo chcę włączać polskie znaki. Nie znaczy to, że nie potrafię pisać w moim ojczystym języku i trzeba mnie opier...niczyć. (choć często spotykam rodaków co albo po miesiącu zamieszkiwania na obcej ziemi zapomnieli "Polski lengłidż" albo są już bardziej angielscy od samych anglików albo poprostu nie mieli czasu się nauczyć).

Wyluzujcie Panowie !

Edytowane przez RobUK
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBUK brak polskich znaków do zniesienia ale ciężko się czyta coś co jest jedną papką. Brak wielkich liter na początku zdania, nie wiadomo gdzie sie kończy jedno pytanie, zaczyna drugie a jeszcze pomiędzy wpleciona jakaś inna myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.