Skocz do zawartości

serwa, coś drga.


miksell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Do mojego skrzydła zamontowałem serwa o ciągu 6.5 kg. Gdy serwo jest na maxa wychylone to wydaje się odgłos jakby drgania.

Taki sam odgłos jest wydawany, gdy serwo podłączę do aparatury chwycę za orczyk i pociągnę.

Jak sobie poradzić z tym problemem? Czy to w jakiś sposób niszczy serwo? Czy można z tym latać?

 

Ps: Filmik przedstaewiający własnie to serwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwo to narząd ruchu :rotfl: więc na tym bym nie oszczedzał. dlaczego w tak małym modelu az takie wielkie serwo :?: W omich obu skrzydłach - 160cm i 1,5kg oraz 177cm i 2,2kg jak i w najnowszym 204 cm zamocowane mam serwa mini TP MG90S metal. Kosztują tyle samo co Twoje 6kg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie wiadomo dlaczego serwo drgało mi zaraz po włączeniu zasilania odbiornika - spalinowy model - ale ustawało po chwili. Tak jakby się samocentrowały :idea: Czasem ale bardzo rzadko było podobnie w elektryku.

Czy sie da latać - da się ale wiesz jak to się lata ze swiadomościa, że coś moze być nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.