Skocz do zawartości

Katana 1250mm


sak122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, panowie, chwila moment, proszę fotki wychyleń, SK 25stopni ( trochę mało, ale duża pow steru powinna to po części rekompensować) a SW 50 stopni, na SK mogę podciągnąć do 30 % ale przy max wychyleniu SW będzie troszkę wadzić , a po pierwsze, co to tylko jedna żyletka jest z figur? powiem w ten sposób: będzie wisiał :mrgreen:

a po pierwsze, więcej gazu, i nawet minimalne wychylenie SK wystarczy do robienia żyletek, czyż nie tak? nie muszę robić żyletek na przepadnięciu, nie na tym rzecz polega :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gulion, miałem bossanove ( ta z avataru) - tam to były dopiero małe wychylenia steru, a mimo to latała znakomicie

ps. paweł sam jesteś jak 12,5 % :lol2:

ps. Gulion śmiać mi się chce, w płaskim korku (przynajmniej ja) najbardziej operuję lotkami i wysokością, rozwaliłeś mnie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże saczek rozwalasz mnie

a) nie wiem co dla ciebie znaczy latać znakomicie, na pewno katana tak nie będzie latać. Nie dość że masz bardzo małą powierzchnie boczną to jeszcze mikroskopijne wychylenie SK. Pokarz mi model dobrej firmy z takimi wychyleniami...

:D ze zdjęcia jasno wynika że masz tylko 12,5 stopnia w obie strony

c) chyba tylko ty tak robisz... w płaskim korku używa się max kierunku i lotkami nawet kontruje...

 

Nie upieraj się kiedy ewidentnie nie masz racji i przerób SK

 

Ps. Czuję że zostaniesz wybrechtany na lotnisku z tym SK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie o powiększeni samego steru chodzi... przerób całe usterzenie, abyś mógł uzyskać wychylenia SK przynajmniej 45 stopni. Jak dla mnie to możesz od razu przerobić cały kadłub, aby bardziej przypominał Katanę :)

EDIT: Przy okazji przerabiania mógłbyś ładniej okleić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulion, najpierw to ty spróbuj samemu coś zaprojektować i tym latać, chwalisz się że latasz 3D, czym? depronem, trójpłatem, którego kształt kadłuba przypomina wieloryba, a może tym szybowczykiem, którego masz w avaratrze? czy któraś z Twoich konstrukcji przypominała pierwotny kształt samolotu? nie!, bo nic takiego nie budowałeś !!!!

ho, a co do oklejania, nie jestem w stanie tak pokleić modelu, jak ty swojego pittsa, wszystko krzywe, od ręki cięte, masakra i porażka w jednym ,idę się coś napić, bo mnie nie potrzebnie nerw zaczyna łapać ! a nie chce nic niepotrzebnego chlapnąć, żeby znowu bana nie dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat trójpłat to była porażka, do której się przyznaję. Szybowczykiem jak to określiłeś, też nie latam, gdyż to jest model kolegi, a mi tylko "strzelono" z nim fotkę podczas przygotowań do lotu. Co do projektowania, to zaprojektowałem kadłub do skrzydeł Extry 260 TMPro 1,10m, gdyż kadłub uległ destrukcji. Wszystkie rozwiązania, które tam zastosuję (bo na razie kratownice dopiero się kleją) zostały dokładnie przemyślane i skonsultowane z kilkoma dużo bardziej doświadczonymi osobami, poza tym, kadłub robię wysoki, tak aby "żyletę" szło wykonać z łatwością, ster kierunku będzie tak zrobiony, aby uzyskać wychylenia 45 stopni. Gdy model skończę robić, przedstawię na forum, wesprę dokumentacją zdjęciową i być może filmem z oblotu i zobaczymy czy będzie dobrze latał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem całej tej kłótni. Przecież to nie wasz model. Konstruktor najlepiej zna budowę modelu i to on ustala do czego ma służyć model. Do niektórych figur nie trzeba używać kierunku. Czy do trenerka też trzeba wychyleń 60 stopni?

 

Co do oklejenia: w/g mnie jest super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.