Skocz do zawartości

Katana 1250mm


sak122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie wtrącenienie nie dotyczące modelu (swoją drogą wydaje mi się niewielkie wychylenie SK, ale ja nie projektuje,to nie będę pouczał)

Tak do Filipa, jakie figury dasz radę zrobić bez używania kierunku, bo mi jakoś sobie trudno wyobrazić akrobację bez SK? Proszę Cię o jakiś przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w harrierze bez kierunku model najprawdopodobniej zwali się w korek, musisz kontrować żeby się utrzymać kierunek lotu.

Co ty gadasz?

Kierunek w harierze służy do obrócenia modelu, nie do kontrowania, od utrzymywania go są lotki, wysokość i silnik. Możesz bez kierunku w harrierze przelecieć 100 metrów, ale cały czas prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wyobrażam sobie harriera bez kierunku, mówię szczerze, nie dość że kierunkiem się zakręca, to jeszcze i poniekąd kontruje, tak jak kolega ppompka wspomniał, ale jest wiele szkół wykonywania figur, każdy robi je inaczej, nie ważne jak, ważne aby wychodziło, np, w rolling harrierze potrzebny jest spory SK kręcąc drążkiem po okręgu, ale robiąc rolling harriera po ,,kątach" tego SK już się tyle nie używa, panowie nie przeżywajcie, aby była osoba chętna do nakręcenia filmu, to takowy się pojawi. Ta katana to prototyp, zamierzam jeszcze nie jedną zbudować, uwzględniłem kilka poprawek w projekcie, jak mi zostanie w tym roku kilka $, to zakupię silniczek 4,5cm i zbuduję katane na spalinke. Póki co trzeba zobaczyć czy poptotyp lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

model ukończony, teraz jedynie czekać na kawałek wiosny, i w górę, tak jak zapowiadałem wcześniej, jeżeli to to będzie latać w miarę jako tako, to jesienią złożę następną katanę na silnik spalinowy 4,5cm, przyznam szczerze że model w miarę podoba mi się , ale jedna rzecz mi się nie podoba, ba , według mnie jest wstrętna - kabinka. Na fotkach niby dobrze wygląda, ale w rzeczywistości nie za bardzo, dobijało mnie zrobienie jej, to był najgorszy element samolotu, na szczęście mam go za sobą :D

Kabinkę podobnie jak w extrimie z Artexu przykręciłem wkręcikami koloru czarnego, żeby za bardzo się nie rzucały w oczy na czarnej folii

ps. nie sugerujcie się po fotkach zaklinowaniem płata - skrzydła były nie przykręcone, i latały jak chciały :P

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.