Skocz do zawartości

Katana 1250mm


sak122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, skrzydełko dostało skórkę :jupi:

wzór podobny do ( wiemy czego) ale troszkę zmieniłem, żeby nie było że plagiat :crazy:

jutro okleję jeszcze prawą lotkę i generator, i cała prawa strona będzie ukończona :)

Kabinkę jak dobrze pójdzie, to do końca stycznia będę miał, maskę silnika, też, maska silnika będzie laminatowa, z 2-óch warstw tkaniny szklanej 80g/m

Naklejek nie będę dawać dużo - skromnie na lotkę tylko jedną, i może jakąś na kadłub, nie chcę zrobić latającej choinki - nie lubię, jak na modelu jest zbytnio dużo naklejek :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

EDIT:

mały update, lotka oklejona, naklejka dodana, plan wykonany w 100% - tak sobie myślę, czy by nie odpuścić sobie tych bocznych generatorów? Zobaczę jak się lata bez, jak nie będzie dobrze ,,działać" na żyletce, to w ruch pójdą generatory, a jesli będzie dobrze, to sobie je odpuszczę - zawsze to kilka gramów mniej :jupi:

z wyposażenia, brakuje mi tylko jeszcze BACA, po za tym mam wszystko:

silnik Turnigy 3542-1000

regulator - thrust

serwa: HS81 oraz corony 929mg

pakiety Turnigy 2200MAH 3s ORAZ 4s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, drugie skrzydełko dostało pokrycie, jutro się biorę za kadłub. do skończenia modelu brakuje mi tylko maski silnika oraz kabinki - postaram się z tym uporać do połowy lutego.

Oblot planuje jak już będzie w miarę ciepło i sucho :D

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jeszcze nic straconego, mogę machnąć ;)

dzisiaj przymocowałem silnik, dałem dość spory skłon silnika w prawo, bo aż 2 podkładki, jak będzie za dużo, to zdejmę jedną, na dniach zamówię śmigła drewniane 12x6 albo 13x6, nie wiem które będą lepsze do tego napędu ( silnik C3542-1000).

Pawle a ty jak miałeś zamocowana kabinkę w extrze PA? Tam chyba też sa magnesy z tego co pamiętam.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

SK na pull pull na serwie HS81, reszta serwa CORONY 929mg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pawełku, jajca se robie, a Ty na poważnie :D wkleiłem już magnesik i popij wodą, już nie zmienię, a jak coś, to zapas taśmy mam, powinno być ok :)

ps. jeżeli model spełni moje oczekiwania w locie, to się może pokuszę o spalinkę 4cm do niego ( oczywiście wręgę zmieniając na laminatową oraz wzmacniając domek)

 

EDIT:

policzyłem pow skrzydeł - wyszło 36.7dm - nie wiem czy to dużo czy mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.